Ми на Карті благодійності 1.0!

Довіра — найвища нагорода в благодійності. Її не можна купити, здобути обманом чи щасливим випадком. Це те, що отримуєш тоді, коли рухаєшся своїм шляхом, слідуючи цінностям, чесно ведеш діяльність, яка відповідає принципам прозорості та підзвітності.

Для нас у Klitschko Foundation довіра один із найцінніших показників успішності діяльності. Довіра від молоді, їхніх батьків, вчителів, колег із інших ГО та БО, підрядників, партнерів та грантодавців ці стосунки ми створювали роками і продовжуємо в них інвестувати. Як?

  1. Через постійну комунікацію. У житті, ми довіряємо тим, кого добре знаємо. У благодійності те ж саме довіра будується на сталій комунікації. Тому для нас так важливо говорити про те, що ми робимо через сайт, соціальні мережі, через випускників наших проєктів, через школи, інші БО і ГО, партнерів так ми знаходимо однодумців не лише в Україні, але й за її межами! 
  2. Через підзвітність. Ми не діємо навманя, не робимо проєкти аби робити. Для нас це комплексний процес від розробки ідеї до реалізації, і не останню роль в цьому відіграє звітування. Щороку ми проводимо незалежний аудит і публікуємо річний звіт. Це допомагає підвищувати рівень довіри суспільства до діяльності, оскільки кожен може перевірити, куди були спрямовані його благодійні внески, і які ініціативи на них було реалізовано. А ще це гарне підтвердження того, як з року в рік розвивається організація.
  3. Через прозорість. Довіра будується на чесності. З моменту створення цієї карти у 2015 році ми з року в рік займаємо своє місце на Карті благодійності від Українського форуму благодійників. Карта є інструментом, який допомагає у пошуку фондів, що публічно звітують про свою діяльність, а також допомагає перевіряти БО і ГО на прозорість.  Для нас, наших бенефіціарів та стейкхолдерів це гарне свідчення прозорості Klitschko Foundation. 

Знайти нас на Карті благодійності можна за посиланням: bit.ly/charitycard2020

Що ж, на цьому не зупиняємось, а рухаємось далі з новими проєктами, партнерствами та нашим діджитал-простором Impactum!