Марина Дмитрик перемогла на Міжнародних дебатах німецькою мовою 2019

Марина Дмитрик з Києва стала переможницею німецькомовних дебатів та разом Адріаном Стогнієм, який посів 2 місце, представлятиме Україну у фіналі конкурсу в Будапешті.

Міжнародні молодіжні дебати в Україні - це не тільки можливість продемонструвати свої знання іноземної та обізнаність у темі, яку обговорюють. Щоб завоювати звання найкращого дебатера, потрібно по суті та справедливо дискутувати з іншими учасниками. Важливо уважно слухати, поважати їхню точку зору та відстоювати свою, використовуючи аргументи.

У 2019 дебатували на тему «Чи потрібно призовну армію в Україні замінити на професійну?». Марині Дмитрик з Києва вдалось переконати журі в своїй компетентності. Тепер перед нею та Адріаном Стогнієм зі Львова стоїть важлива місія - представляти Україну на Міжнародному фіналі конкурсу в Будапешті 10 жовтня.

Проект «Міжнародні молодіжні дебати» вважає, що дебати - це метод, який допомагає демократично вирішувати суперечності. До того ж він спрямований на розвиток багатомовності в Європі. Щороку участь у ньому беруть близько 3000 учнів з 12 країн Центральної та Східної Європи.

Klitschko Foundation підтримує проведення конкурсу в Україні. Цьогоріч на заході організацію представляла асистентка освітніх проектів Аліна Олексюк. “Цей проект - цінна можливість покращити свої комунікативні навички та закохатися в німецьку мову. Радіємо, що підлітки вже в юному віці дебатують на такі важливі теми, як необхідність введення предмету “Політика” у школах та чи потрібно в Україні замінити призовну армію на професійну. Я сама є активною випускницею PASСH школи, навчалась за кордоном у Лейпцігу та на мовних курсах від Goethe-Institut, тому німецька мова в моєму житті теж відіграє важливу роль. Наш девіз у Фонді - Борись за свою мрію. Я бажаю вам не лише боротися за свої мрії, а й перетворювати на цілі та досягати їх.”