Лідери ІТ-аутсорсингу в Україні підтримують конференцію Falling Walls Lab Kyiv

Український Альянс Експорту Технологій та Інновацій (Ukrainian Technology & Innovation Export Alliance) з гордістю повідомляє, що виступив Технологічним партнером конференції Falling Walls Lab Kyiv

Український Альянс Експорту Технологій та Інновацій (Ukrainian Technology & Innovation Export Alliance), до якого входять шість провідних постачальників послуг ІТ-аутсорсингу з офісами в Україні – Ciklum, EPAM, GlobalLogic, Luxoft, Miratech і SoftServe – з гордістю повідомляє, що виступив Технологічним партнером конференції Falling Walls Lab Kyiv. Цей всесвітньо відомий форум надає молодим науковцям і підприємцям унікальну можливість представити свої дослідницькі проекти, а також інноваційні ініціативи для вирішення соціальних проблем і викликів майбутнього. Це вперше така авторитетна дослідницька конференція відбудеться в Україні.

Falling Walls Lab Kyiv відбудеться 17 вересня 2015 року в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Це один із 36 кваліфікаційних етапів, що проходять у 28 країнах світу. Переможець київського етапу візьме участь у світовому Фіналі 8 листопада 2015 року в Берліні, де проекти учасників судитиме висококваліфіковане журі під проводом голови Фундації Нобеля, професора Карла-Генріка Гелдіна[ND1] .

Як Технологічний партнер конференції Falling Walls Lab Kyiv Альянс підтримує українські старт-апи та інші трансформаційні ініціативи, допомагаючи українським новаторам презентувати свій потенціал на національному та міжнародному рівнях. У журі київського етапу конференції Альянс представлятиме Тарас Вервега, співзасновник компанії SoftServe і переможець премії «Люди Львова 2015» у номінації «Благодійник року».

«Під час конференції Falling Walls Lab Kyiv кожен із тридцяти учасників матиме лише три хвилини, щоби довести життєздатність і глобальне значення свого проекту. В України є величезний трансформаційний потенціал, який поки що невідомий світові, і я з нетерпінням чекаю на презентації учасників. Впевнений, серед них будуть по-справжньому переломні проекти», - сказав Тарас Вервега.

Про UTIEA

UTIEA (Ukrainian Technology & Innovation Export Alliance; Український Альянс Експорту Технологій та Інновацій) об`єднує шість провідних постачальників послуг ІТ-аутсорсингу з офісами в Україні – Ciklum, EPAM, GlobalLogic, Luxoft, Miratech і SoftServe – з метою сприяння розвитку українських інновацій та технологій. Як Технологічний партнер конференції Falling Walls Lab Kyiv Альянс підтримує українські старт-апи та інші трансформаційні ініціативи, спрямовані на розкриття технологічного та інноваційного потенціалу України на світовому рівні та досягнення сталого розвитку національного ринку інновацій.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Falling Walls Kyiv

Міжнародна міждисциплінарна конференція для молодих науковців та стартапів. Вони мають можливість представити свої ідеї в науковій, соціальній, виробничій та бізнес сферах усьому світу.

  • 63 заявки на участь
  • 11 експертів оцінювали виступи
  • 30 талантів презентували ідеї
Детальніше про проект