Кращий молодий боксер отримав приз від братів Кличків

19 серпня в Бердичеві відбувся фінал молодіжного боксерського турніру Klitschko Tournament, на якому Віталій Кличко нагородив кращого боксера.

Klitschko Tournament - велика міжнародна подія, яка об'єднала 12 країн світу у місті Бердичів. За 19 років через турнір пройшли понад 1000 боксерів з 35 країн світу.

Крім української команди, цього року в Klitschko Tournament взяли участь боксери з 11 країн - Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Швеції. Вперше на турнір приїхали учасники з Польщі. Головний приз - пояс від Чемпіонів світу - отримав Артем Іорданян, боксер з Грузії в категорії 91 кг.

«Коли ми починали свій шлях, ніхто не вірив, що два брата можуть зібрати всі пояси. Минуло багато часу, ми здійснили свою мрію. Тепер кожен з нас йде до нових кар'єрних горизонтів. Але любов до боксу залишається в нашому серці. Тому ось уже 19 років ми проводимо турнір, який відкриває нових зірок боксу. Коли я коментував бої, то переживав знайомі емоції, коли ти сам в рингу. Справжніх чемпіонів відрізняє техніка і сила волі, саме це я побачив у бою Артема, за що він і отримав звання кращого боксера турніру» - зазначив Віталій Кличко.

Klitschko Tournament - це міжнародний боксерський турнір серед молоді класу А, після якого кращі боксери відправляються представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи.

Статус змагань класу «А» контролював супервайзер від AIBA Віорел Сіма (Румунія): «Кожен спортсмен, який приїжджає на міжнародні змагання, стає послом культури. Брати Клички стали послами своєї країни в усьому світі. Вони пам'ятають, з чого починалася їхня кар'єра, і дуже добре, що Віталій і Володимир дають можливість пройти молодим боксерам такий же шлях чемпіонів».

Свою боксерську кар'єру в турнірах за призи братів Кличків починали Василь Ломаченко, Олександр Усик, В'ячеслав Глазков, Володимир Матвійчук, Євген Хитров, Сергій Дерев'янченко, Ісмаїл Сіллах, Денис Пояцика та інші українські та зарубіжні спортсмени.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

KLITSCHKO TOURNAMENT

Міжнародний боксерський турнір серед молоді класу А, після якого кращі боксери відправляються представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи.

  • 1923 спортсменів взяли участь
  • 33 країни світу представлено
  • 750 боксерів отримали призи
Детальніше про проект