Конкурс «Посилка Успіху» продовжується!

Друзі, до нас звернулась велика кількість учасників, які по різним причинам не встигли заповнити анкету або надіслати своє відео, саме тому ми вирішили дати ще один шанс усім молодим спортсменам і продовжити конкурс «Посилка Успіху»!

До вашої уваги оновлені дати конкурсу «Посилка Успіху»:
Надіслати посилання та заповнити всі поля анкети потрібно до 14 червня. Після завантаження, відео буде подане на розгляд Експертної ради. Розгляд експертами буде проводиться в період з 15 по 22 червня 2015 року.
Нагадуємо, для того, щоб отримати «Посилку Успіху» від Фонду Кличко необхідно, щоб відео в групі Фонду Кличко в соціальній мережі «ВКонтакті» зібрало найбільшу кількість «Мені подобається». Голосування буде проходити з 23 червня до 9 липня 2015 року. В разі виявлення порушення правил набору кількості «Мені подобається», Фонд залишає за собою право на відмову конкурсанту в подальшій участі в конкурсі.
Результати конкурсу будуть оприлюднені 16 липня 2015 року на офіційному сайті Фонду Кличко klitschkofoundation.org , сайті packages.klitschkofoundation.org та в групі Фонду в соціальній мережі «ВКонтакті».
Розкажи та покажи нам і всьому світу те, як тренується твоя секція, та отримай «Посилку Успіху» від Фонду Кличко! Вас чекатимуть ще більше «Посилок Успіху», тож спробуйте свої сили!
Більше інформації на промо-сторінці проекту: packages.klitschkofoundation.org
P.S.: Просимо дуже уважно заповнювати ВСІ поля анкети, а особливо пункт «ВІДЕО», на сьогоднішній день багато посилань не працюють, будь ласка, перевірте введені вами дані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект