Команда волонтерів Фонду Кличко зібрала 10 422 гривні на Міському фестивалі їжі

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю спортивного інвентаря у середні школи різних регіонів України.

 

У період з 18-19 квітня близько тисячі небайдужих людей, завітавши на Міське свято їжі у Києві, підтримали благодійний проект «Посилка Успіху». Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю спортивного інвентаря у середні школи різних регіонів України.

Протягом двох днів, близько 30 волонтерів та співробітників Фонду Кличко працювали над створенням розважальної програми для малечі та їх батьків. Дітям були доступні безкоштовні розваги: майстер-класи з аніматорами, малювання, гра у бадмінтон, футбол, а випускники проектів Фонду робили аквагрим на обличчях хлопчиків, дівчат та навіть їх батьків.

Окрім створення дитячої зони на Фестивалі їжі, який відвідало щонайменше 25 тис. киян та гостей міста, команда Фонду влаштувала презентацію нового проекту під назвою «Посилка Успіху», який спрямований на забезпечення середніх шкіл України спортивним інвентарем. Так, всі бажаючі мали змогу підтримати проект фінансово, за що отримували маленькі сувеніри на згадку. За підсумками двох днів було зібрано 10 422 гривні.

«Не дивлячись на прохолодну погоду, люди активно вписували свої імена у підтримку проекту “Посилка Успіху» від Фонду Кличко і тим самим робили свій внесок в розбудову юнацького спорту України. Ми вдячні організаторам, самовідданим волонтерам та всім меценатам за підтримку та довіру»

зазначила Президент Фонду Аліна Носенко

Команда Фонду Кличко щиро вдячна всім за підтримку проекту та розвиток благодійної самосвідомості нації. До нових зустрічей!

Проект «Посилка Успіху» спрямований на розвиток і підтримку спорту в Україні. Його головною метою є забезпечення шкіл якісним спортивним обладнанням. Щоб взяти участь у проекті перейдіть за посиланням packages.klitschkofoundation.org