Команда Фонду Кличко відвідала освітню програму «4 Steps to 0 AIDS»

1 грудня, в міжнародний день боротьби зі СНІДом, вільний простір «HUB 4.0» разом з проектом Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД» Safe Connection провів освітню програму «4 Steps to 0 AIDS», гостями якої стали менеджери «Фонду Кличко».

Теорія і практика захисту від ВІЛ\СНІД, все і навіть трохи більше про безпечний секс, роль еротики в мистецтві й сучасній рекламі та безкоштовне анонімне тестування – все це стало доступним для учасників заходу.

Кожен гість міг пройти анонімне тестування на ВІЛ і вже за 15 хвилин отримати результат. Менеджери фонду переконалися, такого тестування нічого соромитися та, більше того, є обов’язком кожної свідомої людини. Чому так важливо регулярно проходити таке тестування? Лише так буде можливість отримати медичну допомогу. І лише так ви можете уберегти своїх рідних. Більше про саме тестування читайте на сайті проекту SafeConnection.

Частина заходу була присвячена тонкощам використання презерватива, найбільш доступного й безпечного засобу контрацепції. Виступ спікера Валентина Бобруйка дав можливість всім гостям отримати відповідь на питання, що їх цікавлять, та дізнатися раніше невідому інформацію. Як поділяються презервативи за типом, матеріалом, формою й сферою використання, якими є основні правила та особливості їхнього застосування - жоден з цих нюансів не залишився поза увагою в ході лекції.

Також гості заходу слухали виступи лікаря-інфекціоніста  Юрія Жигарева про те, як запобігти зараженню венеричними захворюваннями, і лікаря-акушера Сергія Бакшеєва, який розповів усе про репродуктивну систему чоловіків та жінок.

Художник Олеся Драшкаб перенесла гостей заходу в абсолютно іншу площину, розказавши про те, яку роль секс відіграв у розвитку мистецтва і як еротичні мотиви використовували давні греки, китайці, японці, середньовічні художники та маестро епохи Відродження.

Команда «Фонду Кличко» вдячна фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД», вільному простору «HUB 4.0» і «AIDS Healthcare Foundation» за можливість стати учасниками живого й актуального сьогодні заходу. Ми бажаємо всім не боятися говорити відверто на будь-які теми, оскільки віримо: лише доступність інформації допоможе нам перемогти СНІД.