Klitsсhko Foundation святкує 15-річчя!

13 серпня 2003 року всесвітньо відомі боксери Віталій та Володимир Клички заснували благодійну організацію Klitschko Foundation, щоб допомогти молодим дівчатам і хлопцям впоратися з викликами на шляху до дорослого життя.

Віталія та Володимира Кличків, всесвітньо відомих спортсменів, часто запрошували взяти участь у різноманітних українських та міжнародних благодійних проектах. Аби поділитися тим досвідом і можливостями, які отримали протягом свого життя, та системно впливати на соціальні зміни, вони вирішили створити організацію, яка б постійно і професійно реалізовувала проекти. Оскільки вони обидва стали кандидатами наук - переконані, що для досягнення успіху потрібна як фізична сила, так і розум, діяльність благодійної організації спрямована на можливості для молоді в сфері спорту та освіти.

Ранні роки роботи Фонду

З самого початку Фонд співпрацював з українськими університетами, надаючи професійні поради студентам, надавав гуманітарну допомогу постраждалим від повені на заході України, реалізовував проекти для дітей, аби підвищити обізнаність про екологічні проблеми, залучав німецьких лікарів для обстеження українських дітей з вадами слуху та зору, надавав їм спеціальне обладнання. У співпраці з німецьким фондом «Серце дітям» («Ein Herz Für Kinder»), Фонд забезпечив «ОХМАТДИТ» сучасним обладнанням та надав можливість українським лікарям взяти участь у стажуванні в німецькій дитячій лікарні.

Фонд сьогодні

За 15 років, півмільйона дітей з різних соціальних прошарків та культур (Україна, Казахстан, США) взяли участь у проектах Фонду. Сьогодні наша місія – надати молодим людям можливості для кращого життя, їхнього та місцевих громад.

У 2014 році Фонд став сімейним з вірою, що наступне покоління "братів і сестер" Кличків сприятиме діяльності фонду в майбутньому. Звідси і символ – «К-мен», завжди рухається до мрій з високо піднятими руками, що також втілює гасло «Борись за свою мрію».

Зараз проекти Klitschko Foundation покликані реконструювати спортивні школи для дітей і забезпечити школярів спортивним інвентарем. Фонд встановлює спортивні майданчики, що вже стали місцем, де збираються громади найвіддаленіших міст і сіл, де проводять дозвілля сім’ї. Щороку проходить літня школа для активних підлітків з усіх регіонів України, де їх навчають навичкам 21 століття. Фонд підтримує студентів, які тільки на шляху до свого професійного покликання через програму стажування, і молодих науковців та стартаперів, чиї ідеї прагнуть бути почутими і втіленими.

Плани на майбутнє

Klitschko Foundation продовжує створювати міцну громаду людей зі спільними цінностями, які беруть на себе відповідальність і усвідомлюють, що вони є рушійною силою. "Ми мріємо, щоб кожен підліток в Україні мав можливості підготуватися до викликів сучасності, мав необхідні навички та міг знайти союзників для майбутніх проектів", - говорить Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation. Більше того, Klitschko Foundation планує розширити проекти для ще більшої кількості дітей та молоді і з інших країн.