Klitschko Foundation запускає конкурс на створення благодійної колекції одягу

Klitschko Foundation у співпраці з магазином Всі.Свої оголошує конкурс для українських брендів одягу, переможець якого – обраний саме тобою! – випустить лімітовану серію футболок та світшотів. Усі кошти, отримані з її продажу, підуть на реалізацію проекту «Школа успіху».

 

У 2017 році нам виповнюється 15! За цей час Klitschko Foundation дав поштовх для нових досягнень більше мільйону дітей зі всієї України. З цієї нагоди ми разом із найбільшим у світі магазином українських брендів Всі. Свої запускаємо продаж лімітованої колекції брендованого одягу Fight for your dream! 

Так, отримавши стильну обновку у гардероб - ти стаєш благодійником. А ще – матимеш мотивуючу річ, яка кожен день нагадуватиме тобі про те, що навіть найфантастичніші мрії можуть справдитися. Кожен має шанс стати Чемпіоном світу, відкрити власний магазин на головній вулиці столиці чи створити щось унікальне, що надихатиме інших – варто лише справді вірити в свою мрію та боротися за неї без страху та втоми!

Раптом зустрінеш людину в яскравій футболці або світшоті з чоловічком, який з високо піднятими руками йде до своєї мети, знай - це наш К-мен. Раніше такий одяг могли отримати лише учасники наших проектів. А тепер носієм філософії Fight for your dream може стати кожен.

Задля цього 10 українських брендів одягу подали на конкурс свої варіанти світшоту та футболки з фірмовою айдентикою Klitschko Foundation. І саме тобі вирішувати, яку з моделей буде реалізовано. 

Конкурс відбуватиметься у 2 етапи. У першому етапі голосуєте ви - друзі, учасники проектів та прихильники Klitschko Foundation. Зробити це можна в офіційній групі «Школа Успіху» у ВКонтакте та на офіційній сторінці Klitschko Foundation на Facebook. Щоб обрати фаворита, необхідно проголосувати у коментарях під фото виробу учасника. Голосувати можна лише один раз.

Таким чином буде обрано три бренди, котрі здобудуть найбільшу кількість ваших вподобань. А вже серед них конкурсна рада з представників Klitschko Foundation та магазину Всі.Свої обере переможця, який і втілить в життя нашу «колекцію мрії».

І не забувай: колекція лімітована – буде виготовлено лише 100 футболок і 100 світшотів. А отже це будуть справді ексклюзивні речі! Проте – цілком доступні тобі за ціною.

Конкурс починається вже зараз! Триватиме він до 7 березня 23:59, а фінальні результати оголосимо 8 березня.

Світшот та футболку, розроблену переможцем конкурсу, ти зможеш придбати незабаром у спеціальній промо-зоні магазину Всі.Свої за адресою м.Київ, вул.Хрещатик, 27.

Знайомтесь, 10 українських дизайнерів, які змагаються за голоси десятків тисяч друзів Klitschko Foundation, кожен з яких -  носій філософії “Fight for your dream!”

 

1. DUCK SIDE

2. CTRL WEAR

4. Barricade

5. From Us

6. SIL’

7. SIRKO

8. Tim Faden

9. Truman

10. TM Promin

Залишайте свій голос за кращий виріб ВКонтакте або у Facebook!