Klitschko Foundation відкриває літню школу для активних підлітків (прес-реліз)

100 активних підлітків з різних регіонів України пройшли відбір і вже 2 липня приїдуть у літню освітню школу від Klitschko Foundation. Тут немає аудиторій і нудних параграфів. Тут не конспектують слова вчителя, лише власні ідеї та поради практиків.

«Школа успіху» - це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку вже сьомий рік реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів вони вчаться працювати у команді, планують власні проекти, обговорюють їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. “Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”. Особливості розвитку і потреби у дівчаток і хлопчиків у цьому віці різні, тому вдруге за історію проекту організатори роблять окремі програми для дівчаток та юнаків.

“В Україні росте нове покоління людей. З харизмою, здатною об’єднувати агентів змін, і бажанням досягати великих цілей. Саме для цього 15 років тому ми з братом заснували фонд – щоб створювати для молоді можливості, які розкриють внутрішній потенціал і дозволять повірити у власну силу бути творцями майбутнього.” – говорить Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation.

 

Лекції та майстер-класи проведуть директор зі зв’язків з органами державної влади в Uber Антон Волов, фахівчиня з етикету Наталія Адаменко, експерт з сучасної освіти Володимир Співаковський, медичний консультант від Durex Олена Вільянська, діджей та ведучий на радіо “Аристократи” Влад Фісун та інші. Учасники відвідають Адміністрацію Президента України, офіси MacPaw, Depositphotos, інноваційний освітній заклад UNIT Factory. Кожен ранок починатиметься з зарядки з тренерами від фітнес-клубу Альпійський. По закінченню проекту учасники повернуться додому, щоб влаштувати локальні “Школи успіху” для юних жителів їхніх сіл чи міст.

Ділиться власним досвідом учасник минулорічної «Школи успіху» Андрій Безмен: «Нас навчили бути справжніми чоловіками, самостійними, вміти правильно розподіляти свій час, адже там не було мами. На проекті я дізнався, що таке акселератор і подався на один з них. Через місяць ми з командою закінчуємо проект, над яким я працював у «Школі успіху», і скоро він буде готовий вийти на ринок.»

У проекті використовують нові практики навчання, тому випускникам легше адаптуватися до західного формату.

Відразу після проекту я вступив в один з найпрестижніших коледжів Америки за найскладнішою програмою вищої школи, що наразі існує у світі (ред. - Андрій навчається у коледжі United World College Core of Conduct). На проекті всі були з різних областей, з різним культурним багажем, тому в Америці мені було легше звикнути до нового середовища, ніж моїм однокласникам. Для кожного «Школа успіху» різна, але кожен з нас тут знайшов підтримку і мотивацію працювати». – додає Андрій.

Організовує проект Klitschko Foundation – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003р. заснували брати Клички. За 15 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation - створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Наталія Другак

E-mail: [email protected]