Klitschko Foundation та Національний олімпійський комітет України підписали меморандум про співпрацю

30 січня відбулося підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Klitschko Foundation та НОК України. Завдяки партнерству вдасться об’єднати зусилля двох організацій і надати спортсменам можливості для розвитку під час та після активної кар’єри.

 

В межах партнерства відбулася перша зустріч інформаційно-освітнього проекту SportCamp&More. Він став майданчиком для обговорення спортсменами спільних викликів, таких як пошук себе після закінчення кар’єри спортсмена, баланс спорту та освіти, побудова власного іміджу для роботи зі спонсорами та активної участі у суспільному житті. Спортсмени часто почуваються соціально ізольованими, адже більшість часу спілкуються лише з тренерами та іншими атлетами. Тому у момент завершення активної спортивної кар’єри їм важливо допомогти легко адаптуватися в суспільстві.

На першому семінарі обговорювали з запрошеними спікерами, як спортсменові адаптуватися після кар'єри, знаходити час на освіту під час інтенсивних тренувань, використовувати соціальні мережі, щоб бути привабливим для спонсорів. Розмовляли також про антидопінгові правила, історію Олімпійського руху та цінності, якими керуються спортсмени досі.  

“Фонд вже 15 років реалізує спортивні проекти і розуміємо, наскільки важливою є синергія спорту та освіти. Ми з командою хочемо допомогти вам знати ще більше, мати навички, необхідні у 21 столітті. Наприклад, як впоратися зі стресом, планувати свій час, формувати цінності, які ти транслюєш у соціальних мережах. Я сподіваюсь, що наша співпраця буде ефективною. Ми маємо сили, команду і однодумців, які можуть допомогти і хочемо разом створити платформу, яка допоможе вам бути успішними і побудувати довгострокову стратегію.”, - зазначила Аліна Носенко, директор благодійної організації Klitschko Foundation.

З промовою виступив президент НОК Сергій Бубка: “Інколи у житті спортсменів трапляється так, коли у спорті ви завжди маєте сили, бажання і намір боротися, прагнете перемагати. Маєте сильний, міцний дух. А коли спортсмен закінчує кар’єру, бачить, що життя повністю змінюється. Сьогодні ти був чемпіон, всі тебе поважали, запрошували, тобі давали почесні місця на заходах. А потім - все інакше, треба знову боротися за своє місце під сонцем. Якщо хочеш досягти чогось, то повинен працювати так, як робив це у спорті.”

Програма складатиметься з серії регулярних практичних семінарів, які підготують українських спортсменів до участі в Олімпійських іграх 2020 в Токіо.

Слідкуйте за оновленнями на сторінках Klitschko Foundation та НОК України.