Klitschko Foundation підписав грантову угоду з урядом Японії

16 березня 2017 р. в Києві відбулася урочиста церемонія підписання грантової угоди директором Klitschko Foundation Аліною Носенко та Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

Ціллю угоди була передача Фонду коштів у розмірі 71 574 доларів для проведення ремонтних робіт у Броварському вищому училищі фізичної культури (БВУФК). Дана ініціатива реалізується в рамках Програми підтримки культурних проектів «Кусаноне».

«Я вважаю, що крок, який Посольство Японії робить назустріч Україні, має велике значення для підтримки спорту в нашій державі. Так, Японія демонструє довіру до діяльності Фонду, що здійснюється за міжнародними стандартами – підзвітно та прозоро. Всі гроші, виділені японським урядом на ремонт БВУФК, Фонд використає за призначенням у повному обсязі, а також інвестує власні кошти в реалізацію проекту. Бажаю, щоб ця співпраця продовжувалась не тільки на спортивному, а й на політичному та економічному рівнях», – говорить Володимир Кличко.

«Ми багато співпрацюємо з бізнесом та урядовими організаціями. Але урядовий грант отримуємо вперше. Ця угода – велике досягнення до 15-річчя Фонду, яке ми відзначатимемо в серпні цього року. Я дуже рада за спортсменів училища, адже ми бачимо, що наша підтримка приносить прекрасні результати. Бажаю їм подальших перемог і звершень», – зазначає Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation.

Співпраця Фонду з БВУФК розпочалася ще декілька років тому. Тоді спільними зусиллями було проведено реконструкцію БВУФК на суму 1 600 000 грн, зроблено капітальний ремонт даху, залів боксу, боротьби, важкої атлетики, велоспорту, а також фасаду та туалетів, роздягалень і сауни. Наразі проект має на меті оновлення гандбольного залу та прилеглого коридора. Роботи передбачають заміну вікон, дверей, батарей і покрівлі, реставрацію підлоги, монтаж електропроводки тощо.

«Це вже четвертий проект у рамках нашої співпраці з Фондом. Завдяки цьому близько 300 учнів БВУФК (діти від 8 до 18 років) тренуватимуться в гідних європейських умовах. Дякую за допомогу, вона піде на користь усім», – коментує Олександр Чигирин, директор Броварського вищого училища фізичної культури.

Броварське вище училище фізичної культури – справжня кузня спортивних кадрів країни. З 1983 року її випускниками стали 16 заслужених майстрів спорту України, 67 майстрів спорту міжнародного класу, понад 500 майстрів спорту України. 52 вихованці брали участь в Олімпійських іграх і завоювали 10 медалей. Серед іменитих випускників закладу: Володимир Кличко, Олег Лісогор, Валентина Шевченко, Сергій Бреус та інші.

Поліпшення навчальних умов у БВУФК – шостий проект, який реалізується у рамках Програми підтримки культурних проектів «Кусаноне» в Україні. Вона надається неприбутковим організаціям для збереження культурної спадщини й розвитку культури, вищої освіти та спорту.

«2017-й – це рік Японії в Україні. Цього ж року виповнюється 20 років дипломатичній співпраці між Україною та Японією. Тому підписання даної угоди дуже важливе для обох країн. Уже в 2020 році в Токіо відбудуться Олімпійські ігри. Ми дуже сподіваємося, що в них візьмуть участь багато українських спортсменів», – ділиться Шігекі Сумі.

Загалом, із березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ на загальну суму 1,86 млрд доларів. Ми щиро вдячні за допомогу та надіємося на подальшу співпрацю.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

СТАРТ ДО УСПІХУ

Програма з реконструкції та підтримки Броварського спортивного фахового коледжу

Детальніше про проект