Klitschko Foundation передав обладнання львівському «Охматдиту»

Klitschko Foundation передав Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» новий приліжковий монітор пацієнта. Забезпечити лікарню новим обладнанням допомогла організація UNWG-Vienna.

Щорічно в львівському «Охматдит» щонайменше 350 дітей отримують невідкладну допомогу. Проблема відсутності необхідних приладів зменшує можливість лікування дітей з вродженими захворюваннями розладів серця та поліорганної недостатності. Лише один реанімаційний монітор може допомогти ефективно діагностувати пацієнтів та врятувати життя тисячі дітей на багато років вперед.

Тепер новий реанімаційний монітор допоможе терапевтам та лікарям якомога швидше визначати необхідне лікування та збереже життя дітей від 1 місяця до 18 років.

«Кожен українець має право на належну якість медицини, тому наше завдання полягає у створенні умов для цього. Якщо діти будуть здоровими, вони неодмінно знайдуть сили та натхнення досягти успіху та змінювати наше суспільство. Діти – найбільша цінність, і для батьків, і для держави. Власне тому для нас і є підтримка лікарень для дітей також важливою. Цьогоріч спільно з UNWG-Vienna ми змогли забезпечити заклад реанімаційним монітором. Віримо, що наша підтримка дитячої лікарні допоможе всім тим, кому вона потрібна, отримати її швидко та якісно», - каже Аліна Носенко, директорка Klitschko Foundation.

Klitschko Foundation та «Охматдит» співпрацюють не вперше: у 2014 році «Klitschko Foundation» передав медичне обладнання київському «Охматдиту», у 2017 і в 2019 на баланс Львівської обласної дитячої клінічній лікарні було передане нове медичне устаткування для стерилізаційної кімнати.