Klitschko Foundation передав нове обладнання львівському ОХМАТДИТу

«Klitschko Foundation» передав Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “ОХМАТДИТ” нове медичне устаткування для стерилізаційної кімнати. Кошти на нього виділила німецька благодійна організація “

«За 15 років ми об’їздили всі регіони України, щоб допомогти дітям знайти себе у житті. Ми передаємо їм знання, впевненість, мотивацію. Якщо діти будуть здоровими, вони неодмінно знайдуть сили та натхнення досягти успіху і стануть рушійною силою нашого суспільства. Діти – найбільша цінність, і для батьків, і для держави», - під час прес-конференції сказала Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation.

На одержані кошти у сумі 4 263 676 грн. «Klitschko Foundation» закупив 2 парових стерилізатори для інструментів, матеріалів, текстилю в медичному закладі, пакувальну машину, систему водопідготовки, меблі з нержавіючої сталі, а також налобний освітлювач для ЛОРа.

«Щорічно львівський “Охматдит” обслуговує близько 60-70 тисяч дітей. Це найстаріша дитяча лікарня у західному регіоні. Як і переважна більшість лікарень України, ми потребуємо системного фінансування на проведення ремонтних робіт та оновлення застарілого обладнання. А в лікарні, де проводять оперативні втручання, сучасна стерилізаційна – це необхідність для безпеки пацієнтів»,розповіла Мар’яна Возниця, головний лікар львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит».

«Klitschko Foundation», «Ein Herz für Kinder» та «Охматдит» співпрацюють не вперше. У 2014 році «Klitschko Foundation» передав медичне обладнання київському «Охматдиту» на суму 3 млн. 139 тисяч гривень. Тоді заклад отримав сім одиниць обладнання, які було встановлено у консультативно-діагностичній поліклініці і в стаціонарному відділенні. Серед нього – хірургічний пристрій для відділення планування сім’ї, апарат для картування нервів, комплекс обладнання для бактеріологічної лабораторії, а також діагностичний пристрій для офтальмологічного відділення. Також в межах програми обміну досвідом українські лікарі відвідали лікарню «Helios-Klinikum» у Берліні та отримали стипендії на вивчення німецької мови у «Гете-Інституті».