Klitschko Foundation отримав грант від уряду Японії

16 березня 2017 р. у приміщенні виставки-музею «Кличко Експо» відбудеться підписання грантової угоди в рамках Програми підтримки культурних проектів «КУСАНОНЕ».

У церемонії візьмуть учать Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі та Володимир Кличко, засновник Фонду Кличко. Дана угода передбачає безвідплатну фінансову допомогу на суму до 71 574 доларів від японського уряду для проведення ремонтних робіт у Броварському вищому училищі фізичної культури (ВУФК).

 

За реалізацію проекту реконструкції відповідатиме Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація, яку заснували брати Клички у серпні 2003 року. За 15 років Фонд реалізував такі проекти, як створення мережі дитячих спортивних майданчиків по всій Україні, модернізація безкоштовних боксерських залів, оновлення матеріальної бази 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

 

Раніше Фонд уже проводив реконструкцію у Броварському ВУФК на суму 1 600 000 грн. Тоді зробили капітальний ремонт даху, залів боксу, боротьби, важкої атлетики, велоспорту, а також фасаду та туалетів, роздягалень і сауни. Наразі проект має на меті реставрацію гандбольного залу та прилеглого коридору. Роботи передбачають заміну вікон, дверей, батарей і покрівлі, реставрацію підлоги, монтаж електропроводки тощо.

 

Броварське вище училище фізичної культури – справжня кузня спортивних кадрів країни. З 1983 року її випускниками стали 16 заслужених майстрів спорту України, 67 майстрів спорту міжнародного класу, понад 500 майстрів спорту України. 52 вихованці брали участь в Олімпійських іграх і завоювали 10 медалей. Серед іменитих випускників закладу: Володимир Кличко, Олег Лісогор, Валентина Шевченко, Сергій Бреус та інші.

 

Поліпшення навчальних умов у Броварському вищому училищі фізичної культури – шостий проект, який буде реалізований у рамках Програми підтримки культурних проектів «КУСАНОНЕ» в Україні. Вона надається неприбутковим організаціям для збереження культурної спадщини та розвитку культури, вищої освіти чи спорту. Раніше допомогу отримали Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ», Національний музей «Чорнобиль», Львівський національний університет ім. Івана Франка, Національний університет фізичного виховання і спорту на загальну суму 308 169 доларів. Цього року Федерація гімнастики України уклала з Урядом Японії грантовий контракт на закупівлю спортивного обладнання та міні-автобуса.

 

Загалом, із березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ на загальну суму 1,86 млрд доларів. 2017 рік – це рік Японії в Україні, що свідчить про зміцнення відносин між країнами, зближення культур та плідну співпрацю.