Klitschko Foundation оголошує тендер!

Klitschko Foundation оголошує тендер на пошук компанії-аудитора для проведення аудиту фінансової діяльності за 2021 рік.

Проведення щорічного аудиту важлива частина діяльності фонду. Результати аудиту є свідченням того, що ми ведемо нашу діяльність прозоро та підзвітно.

Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором, який має досвід проведення аудиту в благодійних організаціях, у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFRS).

Хто стане переможцем тендеру?

Критерії оцінки ґрунтуватимуться на надійності постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу.

Що необхідно зробити?

Перелік необхідних документів та тендерна пропозиція представлені у доданому файлі.

Завантажити перелік документів

Зверніть увагу, що з додатком тендерної документації необхідно додати копії або оригінали Ваших статутних документів.

Тендерна пропозиція має надійти в паперовому вигляді за адресою м. Київ, вул. Ділова, 3, до 1 листопада 2021 року включно.

Зауважте, що папери слід заповнити інформацією про вашу компанію в електронному вигляді, роздрукувати на фірмовому бланку Klitschko Foundation, підписати, поставити печатку. Копії документів необхідно оформити з печаткою, підписом і написом «Згідно з оригіналом».

Переможець тендеру буде оголошений через імейл-розсилку 8 листопада.

Звертаємо увагу на те, що Klitschko Foundation здійснюватиме оплату у гривнях на безготівковій основі.

За додатковою інформацією звертайтесь: Оксана Дядюра, [email protected]