Klitschko Foundation оголошує тендер на проведення аудиторських послуг за 2019 рік

Klitschko Foundation оголошує тендер на пошук компанії-аудитора для проведення аудиту фінансової діяльності за 2019 рік.

Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором, який має досвід проведення аудиту в благодійних організаціях, у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

Аудит має розпочатися не пізніше 1 грудня 2019 року і аудитор має надати організації результати аудиту не пізніше 15 лютого 2020 року. Остаточні дати початку аудиту та дати отримання результатів аудиту будуть узгоджені з переможцем тендеру.

Хто стане переможцем тендеру?

Критерії оцінки ґрунтуватимуться на надійності постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу.

Що необхідно зробити?

Перелік необхідних документів та тендерна пропозиція представлені у доданому файлі

Завантажити перелік документів
Зверніть увагу, що з додатком тендерної документації необхідно додати копії або оригінали Ваших статутних документів.

Ваша тендерна пропозиція має надійти в паперовому вигляді за адресою м.Київ, Мечникова, 2 (БЦ “Парус”) скринька «Klitschko Foundation» до 4 Листопада 2019 року включно.

Зауважте, що папери слід заповнити інформацією про вашу компанію в електронному вигляді, роздрукувати на фірмовому бланку Klitschko Foundation, підписати, поставити печатку. Копії документів необхідно оформити з печаткою, підписом і написом "Згідно з оригіналом".

Переможець тендеру буде оголошений 15 листопада 2019 року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Klitschko Foundation здійснюватиме оплату у гривнях на безготівковій основі.

За додатковою інформацією звертайтесь:

 

Василь Теремта / Klitschko Foundation

+38 044 492-80-04

[email protected]