Klitschko Foundation оголошує тендер на надання послуг із зовнішнього оцінювання проєктів

До конкурсу запрошуються організації та індивідуальні фахівці з оцінки проєктів.

Зовнішнє оцінювання проєктів передбачає оцінювання ефективності обраних проєктів Klitschko Foundation та дотримання критеріїв відбору бенефіціарів, оцінювання соціального впливу проєктів Klitschko Foundation на підлітків, їхнє оточення і їхні спільноти, надання рекомендації щодо вдосконалення поточних проєктів і можливих майбутніх напрямів, розроблення системи моніторингу та оцінки проєктів Klitschko Foundation на 2021 і наступні роки та навчання персоналу Klitschko Foundation основам моніторингу та оцінки.

Що необхідно зробити?

Надіслати тендерну пропозицію необхідно до 4 грудня включно. 

Технічне завдання та тендерна пропозиція представлені тут

Для подачі заявки на конкурс необхідно надіслати:

  1. Резюме;
  2. Технічну пропозицію з описом розуміння проблеми, пропозиції щодо методології проведення оцінки та графік проведення робіт;
  3. Цінову пропозицію, що містить інформацію про всі передбачувані витрати консультанта.
  4. Заповнену тендерну документацію.

Як подати заявку?

Заявки необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] з темою листа «Оцінка і моніторинг» не пізніше 27.11.2020 разом з тендерною документацією, а також друкований екземпляр з підписом та печаткою за адресою м.Київ, вул. Ділова, 3, поверх 2, з поміткою «Klitschko Foundation — Фонд Кличко».

Хто стане переможцем тендеру?

Критерії відбору ґрунтуються на надійності компанії-постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу та повноті заповнення документів.  

Якщо виникнуть питання –  звертайтесь за електронною поштою [email protected]