Klitschko Foundation допомагатимуть волонтери з-за кордону

2 травня 2017 року Klitschko Foundation отримав акредитацію на програму EVS. Програма вже 21 рік допомагає молоді займатися волонтерською діяльністю за кордоном, щоб відкривати перед собою нові можливості та перспективи розвитку. Всього у програмі беруть участь 43 українських організації.

EVS - програма Європейської комісії,  яка дає змогу молодим людям попрацювати за кордоном на волонтерських засадах. Переважно, волонтери за проектами EVS обирають діяльність у сферах культури, спорту, охорони навколишнього середовища, доглядають за дітьми тощо.

Щоб стати волонтером - достатньо обрати проект на сайті, знайти акредитовану відправляючу організацію у своїй країні і через неї подати свою кандидатуру приймаючій організації для участі у проекті. Проживання і щоденні витрати волонтера покриває Європейська комісія.

Klitschko Foundation отримав статус приймаючої організації. Через програму міжнародного культурного співробітництва, фонд дає можливість іноземним волонтерам разом із командою працювати над проектами у сфері спорту, освіти і науки терміном до року. Фонд підтримує ініціативи для молоді, тож запрошує іноземні організації до партнерства у рамках EVS.

Та на цьому не зупиняємося - працюватимемо, щоб у майбутньому отримати статус відправляючої організації. Так фонд допоможе українській молоді поїхати за волонтерським досвідом у Європу.

Волонтери EVS працюють у неприбуткових організаціях та установах і беруть активну участь у суспільному житті приймаючої спільноти. Волонтерство дає молоді поштовх до дорослого життя, формує громадянську позицію. Молоді люди отримують новий досвід та знання, що будуть корисними для особистісного розвитку та стануть у нагоді для професійного зростання.

Міжнародне волонтерство сприяє міжкультурному діалогу, виховує терпимість і критичне мислення у молоді, адже є відкритим для усіх бажаючих, незалежно від національності, релігійної конфесії, сексуальної орієнтації, політичних вподобань.