Керівник проектів Фонду Кличко відверто розповість про роботу в соціальній сфері

Вибір професії – один із найбільш відповідальних виборів у житті. І його нам доводиться робити, не маючи цілісної картини світу та уявлення про те, що представляє собою праця в різних сферах. Допомогти розібратися зі складнощами та тонкощами професій у галузі гуманітарних наук, медіа, економічній та соціальній сферах допоможе цикл заходів «Чесно про професії», одним зі спікерів якого стане менеджер проектів Фонду Кличко Ганна Терлецька

Як все відбується за лаштунками благодійних проектів, і які компоненти включає в себе діяльність Фонду? Саме на ці питання дасть відповідь Ганна, розказавши про свою діяльність, позитивні й негативні моменти та специфіку роботи в неприбуткових організаціях. Також відвідувачі лекторію дізнаються про наші найцікавіші проекти та способи, як, розпочавши студентське життя, можна стати частиною фонду у ролі стажера або волонтера.  

Ганна Терлецька протягом більш, ніж двох років роботи у фонді реалізувала низку освітніх і фандрейзингових проектів та наукову конференцію для молодих іноваторів «Falling Walls Lab 2015». Впродовж минулого року двічі виступала менеджером проекту «Світ добра» від компанії Microsoft Україна. Крім Фонду Кличко, кошти також надійшли таким благодійним організаціям, як БФ «Лікар.інфонд», БО «Даун Синдром», БФ «Партнерство кожній дитині». До останнього проекту «Школа Успіху 2016», керівником якого є Ганна, вже долучилось більше 50 компаній-партнерів та 100 дітей-учасників.

Приходь 12-13 листопада до коворкінгу «неРабочее Место» та дізнайся, як заробляти гроші, працюючи із задоволенням у гуманітарній, соціальній й економічній сферах та медіа.

Більше інформації за посиланням: http://profession.in.ua/