#історії2017 Проходити перешкоди і досягати вершин

Посилка успіху - це конкурс для загальноосвітніх та спортивних шкіл на отримання нового спортивного інвентарю. Читайте інтерв'ю Насті Ковтун про власне життя та перемогу у проекті.

Я Настя і мені 15 років. Моє життя і захоплення дуже різносторонні. Подобається поєднувати творчість і спорт щодня. Наприклад, я пишу вірші, читаю реп, танцюю, але і граю в баскетбол і футбол. Збираюсь і далі продовжувати в такому темпі. Творчість відкриває очі на світ, спорт дає мені можливість бачити свій розвиток, самовдосконалення і довести іншим, що я можу. Усе моє оточення любить фізичну активність, тому живу в постійній мотивації і з натхненням ставити нові цілі.Я впевнена у собі завдяки спорту. Коли береш участь у змаганнях, знаєш, що потрібно виграти, починаєш вірити в себе. Це дає мені адреналін і кайф, розуміння для чого я живу, спорт вчить досягати мету. Тобі боляче, тяжко, жарко, але ти мучиш себе заради успіху, якого прагнеш. Спорт – це важлива частина мого життя. Коли є рух, є сенс у твоєму існуванні. Він допомагає мені набратися сил і бути у формі. Мрію, бути знаменитою, тому хочу завжди виглядати стрункою і здоровою. 

Зараз я живу своїми цілями і мріями. Перш за все, прагну вступити до ВНЗ, почати самостійне життя, підтримувати свій спортивний розвиток і дуже хочу заспівати на одній сцені з улюбленою зіркою. Для мене зараз це все і я щодня роблю кроки до реалізації задуманого. Маю стимул діяти, щоб довести самій собі, що можу. Мене надихають інші люди, які пройшли через усі випробуванні, побороли себе. Вони змогли, а я що гірша? Ні! Щодня доводжу собі, що у мене все вийде. Я часто втомлююсь, як і всі. Але лінь ще ні разу не допомогла у здійсненні мрії. Тому борюсь з собою, беру волю в кулак і йду далі. Мене ніколи не зупиняє сміх людей навколо. Нехай їм весело, а я ставлю мету і досягаю її. Сьогодні не вийшло, а завтра я найкраща. 

З дитинства регулярно дивлюсь усі важливі спортивні події для України і фанатію від братів Кличко. Давно знаю про Klitschko Foundation і завжди хотіла бути учасницею їхніх проектів. Хочу у майбутньому співпрацювати і, можливо, додати щось нове до організації. Обов’язково спробую себе на стажуванні, коли буду студенткою. Мені подобається, що у спортивних проектах Фонду потрібно використовувати творчість. Необхідно вміти підібрати фон, гарно розповісти, придумати ідею і заінтригувати. Це дуже круто!

Наша школа  невелика, але дуже дружня. Ми підтримуємо одне одного у всіх життєвих проблемах. Коли я пропонувала взяти участь у проекті Klitschko Foundation у відповідь чула тільки: «Так, звісно!». Підготовка до «Посилки успіху» була наповнена підтримкою, тому у нас все і вийшло! Ніколи не забуду ці емоції. Ми в школі завжди один одного підтримуємо. Це допомагає досягати мети. Ми дуже дружні і ніколи не сваримось, знаємо, як знаходити спільну мову без сварок. З друзями ми весь час проводимо разом і я вірю, що цей зв’язок між нами назавжди. Наш секрет успіху - це віра в себе, допомога ближньому і надія на краще.

Я ніколи не забуду, як ми отримали посилку. Це були дуже круті емоції і справжня радість! Величезні очі і щирі посмішки. Усі обіймались, сміялись і вітали один одного. Зараз приємно приходити на заняття і грати м’ячем, який був виграний твоєю ініціативою. Ти береш його в руки і знаєш, що заб’єш гол. Є відчуття надзвичайно важливого моменту. Перемога дала мені віру, що якщо все вийде, я зможу. Це віра.

Для мене «Боротися за свою мрію» - це про не зупинятися, проходити перешкоди, пам’ятати, що все, що нас не вбиває, те робить нас сильніше. Перед нами стоять цілі, а поруч завжди є перешкоди, але виграє той, хто справиться з ними. Це і є боротьба за себе у першу чергу. Ніколи не зупинятися, рухатися тільки односторонньо – вперед. Люди часто роблять мрію другорядною, хоча вона має стати твоїм сенсом життям.