#історії2017 Хочеш змінити світ - зміни себе

Назарій Ризоглазов - учасник "Школи успіху" 2017. Це 10-денний освітній проект для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички ХХI століття від інноваційних українських та міжнародних компаній та організацій. Його історію читайте у інтерв'ю.

«Школа успіху» - це про зміни. Те, що мене обрали учасником було справжнім шоком і шансом. Я раніше ніколи навіть не виїздив за кордони свого міста, а тут одразу Київ і Klitshko Foundation! Це був реальний і перший вихід із зони комфорту. Я вірив у те, що мене оберуть. Але без здавування не обійшлося.

Раніше для мене було серйозною проблемою першим почати розмову і дивитися в очі людям. Зараз знаю, як важливо спостерігати за реакцією і зчитувати її. Без спілкування не пізнати ні себе, ні світ. На «Школі успіху» я знайшов однодумців і справжніх друзів. Я навчився правильно слухати. Одразу заглиблюватись, формувати питання і відчувати сенс, який маю засвоїти. Умію аналізувати. Пізнав для себе правильне спілкування і почав щиро радіти за успіх друзів.

Мене надихає дія. Щоб змінити світ, зміни себе. Почни зранку пити склянку води і через декілька днів до твоєї нової корисної звички доєднаються інші, а з часом і кожен на планеті.

«Школа успіху» надихнула мене на створення власного проекту. Зібрав команду, і тепер ми працюємо над освітньою програмою про сортування сміття для дітей. Я став більш впевненим у собі і знаю, що все вдасться. У розмовах найбільше подобається аналітика й відкриття характерів інших людей. Я знаю, що став популярнішим в місті після знайомства з Klitschko Foundation, але не користуюсь цим марно. Та приємно бути крутим хлопцем серед тих, хто розуміє, як моя діяльність демонструє мою особистість.

У «Школі успіху» я навчився вірити у свої мрії. Нема нічого неможливого, як казав Віталій Кличко. Мене досі вражає ставлення усіх спікерів до нас. Незважаючи на свою крутість і ранг, кожен був із нами на одному рівні, прагнув поділитися знаннями і зробити нас краще. Після «Школи успіху» я не уявляю своє життя без цитування великих людей. «Сила слова – найбільша сила. Хочеш битися – ходімо у спортзал», сказав нам Віталій Кличко. Тому я постійно занотовую корисні думки до блокноту і щодня перечитую їх перед сном, коли аналізую день. Я живу за чітким графіком і це допомагає мені все встигати, знаходити час на саморозвиток, навчання, спортивний зал і відпочинок.

 

Я не одразу сприйняв девіз Klitschko Foundation «Борися за свою мрію». Для мене мріяти і боротися – це різне і несумісне. Та коли ти мрію перетворюєш на мету і починаєш діяти, розумієш, який це крутий процес. Після «Школи успіху» я побачив себе самим собою і зрозумів, якого життя прагну.

Бажано поговорити з кожним ментором і відчути його. Вони всі вже сформавані особистості з унікальними родзинками і кожен прагне передати тобі найкраще, що має, вкласти душу. А ще треба запам’ятати усі мудрі думки, які тобі віддають співрозмовники із власного досвіду. І бажано кожного обійняти.  

Моя локальна «Школа успіху» була б неможливою без навичок проектного менеджменту, які я отримав улітку. Відкрив для себе аналітику і розширив власний кругозір. Я вмію планувати наперед і мої задуми завжди чітко продумані. Реалізація локальної «ШУ» - це унікальна можливісь через процес зрозуміти себе і соціум. Після досвіду проведення цього проекту у наступних – я ніколи не допускаю старих помилок. На проекті моєю метою було донести своїм учасникам те розуміння допомоги, яке дав мені Фонд. Треба ділитися із оточенням не тільки усмішкою чи фінансами, а й знаннями і підтримкою.

У чому душа «Школи успіху»? Коли усе закінчується, ти починаєш плакати. Мені треба було 3-5 днів для аналізу, бо це була насичена програма. 10 днів стресу, але корисного для організму. Такі обставини мотивували нас і надихали йти до нових відкриттів. На «ШУ» з тебе виховують справжнього лідера, того, хто щодня робить крок уперед. Це маленька іскра, що запалює і виліковує твою душу.  

Наші ментори – наші старші брати. Ми знаємо, що вони нас завжди зрозуміють, підтримають, допоможуть. Це цінно і важливо. Кожен день на «Школі успіху» був особиливим і його не хочеться забути. Та останній був найбільш душевний і сповнений надмірної мотивації. Ми 10 днів відчували один одного серцем і наприкінці змогли від усієї душі поділитися побажаннями на майбтунє.  

Я хочу пов’язати своє життя з Klitschko Foundation. Прагну стати ментором і долучитися до всіх проектів. Приходити туди частіше і допомагати з усіх сил.

Мені подобається, що всі випусники надзвичайно потужно розвинулись. Ми всі почали інакше мислити, бачити, сприймати світ. Проект «Школа успіху» - це не просто назва, це реальна школа, де тебе навчають, як стати успішним. Раніше ми з ШУшниками були друзями, з якими можна пофанатіти, а зараз ми справжні колеги, сила і змінотворці.

Амбасадор – це не тільки офіційний представник, це також і борець. Ми маємо бути борцями-амсадорами свого життя. Я щодня перечитую правила амбасадора Klitschko Foundation і запитую себе, а що я можу сьогодні зробити для підтвердження свого статусу.  

Я вдячний Klitschko Foundation за їхню любов і підтримку. Ви показали нам, як стати справжніми людьми. Навчили вірити у себе, у мрії і в те, що світ може бути таким, яким ми його бачимо. У нас є підтримка і ми зможемо втілити у життя все, про що думаємо. Дякую можна сказати різними шляхами і я хочу кожним своїм кроком показувати Фонду свою вдячність.