#історія2020 Найбільша цінність проєкту — спілкування з однодумцями

Постійний розвиток та пізнання себе завжди були моїми пріоритетами у житті. Обожнюю проєкти для підлітків, бо вони дуже допомагають визначитися з майбутнім.

Про фонд я знаю вже досить давно і чекав моменту, коли зможу взяти участь у проєктах, бо минулого року я пропустив дедлайн. Цього року я побачив оголошення, що анкети відкриті, і зрозумів, що це моя можливість і втратити її я просто не можу. Перед тим, як заповнити анкету, я був на психологічному фестивалі, де і переконався, що цей проєкт мені потрібен. Натхненний, я в той же вечір зняв ролик і заповнив анкету.

Зрештою, мені випала честь стати учасником проєкту «Обрії майбутнього 5.0». За ці три дні разом з командою Klitschko Foundation та The Aspen Institute Kyiv і учасниками зі всієї країни я навчився дивитися на всі речі у житті ширше, покращив свої навички командної роботи, знайшов нових друзів, дізнався багато нового. Проєкт допоміг мені більше розібратися в собі і став новою сходинкою мого життя. Мені дуже сподобалось те, що проєкт відбувався у форматі діалогу. А найбільшою цінністю проєкту стало спілкування з однодумцями. Тому проведення локального проєкту «Обрії майбутнього 5.0» стало моїм кроком до поширення цієї цінності серед однолітків.

Підготовка власного проєкту – справа нелегка, особливо коли ти робиш все сам. Поширюєш анкети, ведеш соцмережі, намагаєшся добитись публікації у ЗМІ… Та я впорався! Звісно, за підтримки друзів, батьків та інших учасників «Обріїв майбутнього 5.0». У багатьох аспектах підготовки та проведення заходу я відчував брак досвіду у цій сфері. Та попри всі негаразди, проєкт пройшов дуже добре. Серед заходів були обговорення текстів, виступ двох спікерів та робота у командах. Особливо учасникам сподобалась лекція від директорки Klitschko Foundation Аліни Носенко та обговорення тексту «Думки про проблеми кохання» Лу Андреас-Саломе.

Я значно підвищив рівень впевненості в собі під час проведення локального проєкту. Наступним учасникам «Обріїв майбутнього» я б порадив не поспішати, не панікувати та з різних сторін дивитись на рішення проблеми. І головне – вірити в себе!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО

Філософський онлайн-семінар для підлітків, який допоможе учасникам розвинути навички критичного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях

  • 5 проєктів проведено
  • 1222 заявок отримано
  • 100 дітей взяли участь
Детальніше про проект