#історія2019 Віра в учня дорівнює його майбутнім результатам

Валентин Зелінський, вчитель фізкультури з Клавдієво-Тарасового і учасник проєкту «Посилка успіху», розповідає про віру в себе і учнів та мотивацію дітей до занять спортом

Я не уявляю свого життя без школи та спорту. Я починав працювати у школі, пізніше — в органах державної влади і, зрештою, знову повернувся до освіти. За роки вчителювання у мене сформувався принцип — в кінці кожного уроку я маю бачити в кожній дитині бажання прийти та працювати на наступному занятті. Траплялися випадки, коли дитина не хоче займатися спортом. Якщо таке стається, то це сигнал, що я щось роблю не так. Я ніколи не ставлю двійок, а думаю, як зацікавити цю дитину. І коли через певний час учень долучається до кожної активності уроку, то, звичайно, я радію. А коли такі діти потрапляють в збірну команду школи, я просто дивуюся! Вір в учнів, і вони покажуть ще кращий результат, ніж ти очікуєш.

Я маю великий досвід у роботі з дітьми. Здається, знаю все в цій галузі, але проєкт «Посилка успіху» показав, що знати все неможливо, і завжди є куди рости в професійному напрямку. Тренінги ще краще продемонстрували мені важливість віри у своїх учнів. Запам’ятався такий момент, коли один із спікерів, Юрій Кручин, на прикладі стрибків показав нам, як ми віримо у власні сили. Спочатку ми з іншими учасниками спрогнозували, скільки стрибків можемо зробити за 1 хвилину, а потім ми це перевірили на собі. Результат шокував більшість. Виявляється, багато з нас не вірить у власні сили, а треба! Усі перемоги побудовані тільки на вірі та силі духу. Не завжди м'язи перемагають. І це потрібно доносити дітям.

Мій локальний проєкт став логічним завершенням проєкту, а посилка зі спортивним інвентарем значною допомогою для нашої школи. Тепер щоразу на уроках я згадую проєкт і ті знання, якими він мене забезпечив. А своїм колегам, які ще не стали учасниками «Посилки успіху» бажаю обов’язково подаватись наступного року!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Детальніше про проект