#історія2019 У країні і світі є проблеми, і тільки разом ми можемо їх вирішити

Ігор Махник, учасник проєкту Voice in Action, розповідає про волонтерство, «Школу успіху» та плани на майбутнє

Я сам родом із невеликого міста Краматорськ, що на сході України, а зараз живу в Києві і навчаюсь в Національному авіаційному університеті. Моя пристрасть кіно. Кайфую від створення контенту, люблю малювати. Організація, створення і участь у різних проєктах приносить мені задоволення. Люблю постійно розвиватись і, навіть не дивлячись на завантаженість в університеті, саморозвиток займає перше місце в моєму житті. 

Я ШУшник і дуже пишаюсь цим. «Школа успіху» повністю перевернула і змінила моє життя. Тепер у мене є сім'я з близько 300 людей по всій Україні. На ШУ ми провели гіперінтенсивних 10 днів у лідерській атмосфері, з топ-спікерами країни, в найкращих компаніях Києва. Нам вдалося розвинути і когнітивний, і емоційний інтелект, зрозуміти, як бути лідером, навчилися публічно виступати і створювати своє майбутнє. Отриманий досвід допомагає мені рухатися вперед, досягати мети, заводити знайомства, реалізувати проєкти, і головне боротися за свої мрії! 

Я обожнюю цікавих людей, нові знайомства і різні підходи до освіти, люблю знайомитися з невідомими культурами і подорожувати, саме тому навчання за кордоном мій вибір. А ще я люблю англійську мову, вона мені до душі. Нею я можу спілкуватися з усім світом, а також подорожувати без мовних бар'єрів. Крім того, я вчуся в ІТ-сфері, де англійська є ключовою.

Мене цікавить волонтерство, бо так я можу допомагати втілювати круті проєкти і івенти в життя, а ще я просто люблю допомагати людям. Коли можеш допомогти, чому б не зробити це? Я соціально активний, бо не бачу сенсу таким не бути. Кожна людина має бути такою, адже ми самі по собі соціальні істоти. Моя активність проявляється у тому, що я постійно шукаю можливість взяти участь у тренінгах, соціальних проєктах,  допомогти щось організувати, самому запустити ініціативу або просто поволонтерити. В країні і світі є проблеми, і тільки разом ми можемо їх вирішити.

Після проєкту я планую далі вчитися, іти до мрії, підтримувати зв'язок з учасниками, а також, це важливо, хочу використати всі отримані можливості і вже влітку поїхати за кордон на волонтерство.