Інвестиція у перемогу: презентація результатів проекту Klitschko Foundation за підтримки народу Японії

23 листопада 2017 року Володимир Кличко і Посол Японії в Україні Шігекі Сумі урочисто відкрили гандбольний зал у Броварському вищому училищі фізичної культури.

«Спорт – універсальна мова для усіх народів, він об’єднує людей. Чудово, що у нас є спільне бачення майбутнього, і Японія робить крок назустріч Україні. Ми вдячні народу Японії за підтримку стратегічних напрямків для нашої країни.” – сказав Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation.

Проект мав на меті оновлення гандбольного залу та прилеглих приміщень. Роботи передбачали заміну вікон, дверей, ремонт підлоги, встановлення нових систем освітлення та опалення. Бюджет проекту склав 2 860 205 грн. З них уряд Японії надав грант у 1 941 802 грн, решту за умовами гранту забезпечила благодійна організація Klitschko Foundation. Після завершення усіх робіт Фонд передав Посольству Японії звіт незалежного аудитора.

“Вперше за 15 років діяльності в Україні Фонд отримав грант від іноземного уряду. Для нас це велике досягнення, адже свідчить про високі стандарти роботи і довіру. Ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними організаціями, щоб разом боротись за мрії майбутніх українських чемпіонів,” – зазначає Аліна Носенко, директор Klitschko Fоundation.

Безоплатна допомога в рамках Програми КУСАНОНЕ спрямована на підтримку проектів, представлених неприбутковими організаціями, зокрема з галузях охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

«2017-й – це рік Японії в Україні. Цього ж року виповнюється 25 років дипломатичній співпраці між Україною та Японією. Тому вдале завершення реалізації даного проекту дуже важливе для обох країн. Уже в 2020 році в Токіо відбудуться Олімпійські ігри. Ми сподіваємося, що в них візьмуть участь багато українських спортсменів», – ділиться Шігекі Сумі, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні.