Яким буде 2021 рік для Klitschko Foundation

Команда Klitschko Foundation розпочинає 2021 рік, і в нього ми входимо з новими планами, проєктами, з новим членом команди і цікавими викликами.

2020 рік став для нас роком нововведень — ми змінили звичний формат діяльності та перейшли до формату онлайн-проєктів, вперше провели випускні у вигляді прямої трансляції та працювали віддалено.

Під час стратегічних сесій, які ми провели в грудні 2020 року з командою для планування 2021 року, ми розглядали кілька варіантів розвитку подій. Проведення офлайн-проєктів досі здається нам недоступним з кількох причин:

- немає чіткого розуміння, коли закінчиться карантин чи розпочнуться нові можливі локдауни. Протягом 2020 року карантин постійно подовжували, як ми і очікували у березні, що робить неможливим планування офлайн-проєктів;

- немає прогнозів щодо того, коли населення України може бути вакциновано. За дуже оптимістичними передбаченнями, вакцина від COVID-19 може надійти до України лише влітку 2021 року. Проте першими вакцинуватись зможуть пріоритетні групи — люди з критичним та високим ризиком інфікування і особи, які забезпечують підтримку життєдіяльності суспільства (медичні працівники, військові, працівники закладів освіти). Уряд запланував їхнє вакцинування до березня 2022 року. Тому питання захисту населення та доступу до безпечної вакцини від COVID-19 залишається відкритим;

- новий штам коронавірусу виявили у Великій Британії. Країни закривають транспортне сполучення з Великою Британією, проте мутований вірус вже виявили в Японії, Австралії та ПАР. Як мутуватиме вірус далі і з якими наслідками для людей — невідомо.

Зважаючи на ці виклики, у 2021 році всі проєкти Klitschko Foundation будуть реалізовані в діджитал-форматі. 

У 2021 році запланована реалізація таких проєктів: 

  •  «Школа успіху», «Посилка успіху», «Zero Waste School», «ProCharity», «Democracy Hub» — через нашу нову діджитал-платформу.
  •  «Обрії майбутнього», «Football for everyone» та «Education and Commitment as a strategy to fight against doping»  — як онлайн-проєкти за допомогою застосунку Zoom або в іншому форматі.

Крім того, проєкт «Study visit for grassroots trainers» чекає на відкриття кордонів, щоб учасники з різних країн могли долучитися до проєкту.

Можливо, протягом року ми доповнимо список проєктів чи реалізуємо пілотні проєкти, адже сучасний світ вимагає від нас бути гнучкими, адаптивними та сміливими!

Минулий рік показав нам, що проєкти в онлайн-форматі можуть бути цікавими, ефективними і результативними. Ми експериментували, креативили, досліджували і, як результат, сформували своє бачення про онлайн-освіту. Цьогоріч продовжуємо рухатись в тому ж напрямку будемо вдосконалюватись, змінювати формати і запускати нові ініціативи, які будуть доступні кожному в Україні. 

Місцем зустрічі спільноти фонду стане нова унікальна діджитал-платформа з особливим функціоналом та контентом. На цій платформі бажаючі зможуть долучитись до проєктів фонду в оновленому форматі.  

Також цьогоріч ми здійснюємо зовнішній моніторинг та оцінку нашої діяльності за останні 5 років, щоб проаналізувати проєкти фонду. Це допоможе нам відстежити всі процеси, вплив та результати, а на основі отриманих висновків ще більше вдосконалити наші проєкти і замислитись про нові.

Крім того, ми розпочинаємо сертифікацію за ISO (Міжнародною організацією стандартизації). Для того, щоб отримати сертифікат відповідності ISO 9001, ми створимо удосконалену систему документації з контролю якості менеджменту проєктів різноманітні політики, які регулюватимуть наші дії, допомагатимуть правильно реалізовувати процеси та ухвалювати найбільш оптимальні управлінські рішення у здійсненні філантропічної діяльності.

Отримання сертифікату відповідності ISO та здійснення зовнішнього незалежного моніторингу та оцінку діяльності це кроки для вдосконалення роботи фонду, його стійкості. Ми віримо, що це дозволить нам реалізовувати проєкти, які матимуть ще більший вплив на позитивні зміни в суспільстві. 

Слідкуйте за нашим сайтом, сторінками на Facebook, Instagram та Telegram, щоб не пропустити деталі про формати проєктів, умови відборів та нововедення. 

Ми впевнені, що з підтримкою нашої величезної спільноти, партнерів, донорів та усіх тих, хто поділяє наші цінності, ми зможемо досягати нових вершин і далі боротись за мрії молоді.