Girlz in ICT – коли технологіями правлять дівчата!

Microsoft Ukraine організував подію «Girlz in ICT», присвячену представницям прекрасної статі в ІТ-індустрії.

18 квітня Microsoft Ukraine організував подію «Girlz in ICT», присвячену представницям прекрасної статі в ІТ-індустрії. 100 щасливиць, які цікавляться інформаційно-комунікаційними технологіями, були присутні на серії зустрічей з представниками сфери ІТ. Головна тема лекцій достатньо нагальна – потенціал і перспективи жінок, які обирають шлях в IT-сфері, та проблеми, з якими їм доводиться зіштовхуватися.

Учасниці мали можливість обрати вподобане ними направлення: кодування в Azure, Digital (SMM, Marketing) або Internet of Things  (IoT) Лабораторія. Випускниця програми стажування Фонду Кличко Тетяна Мартинюк стала одним зі слухачів лекцій та поділилася своїми враженнями від івенту:

«Так як я вже ознайомлена з напрямками SMM та Digital Marketing завдяки стажуванню у Фонді, я вирішила відвідати лекцію із зовсім невідомої для мене теми – IoT Лабораторія.

Три чудових спікера, прекрасні дівчата, які втілили свої ідеї в життя, зібрали свої dream team і заявили про себе всій IT-спільноті: Леся Кондратюк (проект «Open World», який дає можливість незрячим людям вести повноцінне життя і вільно орієнтуватися в просторі без допомоги тростин і собак-поводирів), Наталя Гвоздецька (стартап «Puppy Care», який дає можливість господарям слідкувати за станом здоров’я їхніх собак) та Вікторія Гайдар (проект «UA-Robotics EcoBox», в якому можна вирощувати рослини з дотриманням ідеальних кліматичних умов).

Було цікаво послухати спікерів, але найголовніше, що я для себе винесла з цієї зустрічі – завжди пробувати щось нове, відкриваючи для себе зовсім інший світ! Не боятися заглядати в ті сфери діяльності, в яких погано орієнтуєшся. Це надійний шлях віднайти себе в цьому багатогранному світі та бездонний світ ідей в собі».