Фонд Кличко взяв участь у Міжнародному конгресі мерів

5 грудня в Києві відбувся перший Міжнародний конгрес мерів – форум лідерів місцевого самоврядування, спрямований на впровадження інноваційних рішень та обмін найкращими практиками керівництва містом. Проект відбувся за ініціативи Агенції з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» та Western NIS Enterprise Fund.

Відкрив сесію Прем’єр-міністр України Володмир Гройсман. Свої кейси з модернізації презентували представники місцевого самоврядування Канади, Чехії та Польщі, доповіді яких були присвячені  інноваційним трендам у розвитку міст та ефективному управлінні на муніципальному  рівні. Канадські колеги представили вже впроваджений проект перетворення міст з індустріальних  в сучасні міста з новою економікою.

У програмі форуму була представлена виставка можливостей для розвитку міського самоврядування,  зокрема гранти на фінансування громадських ініціатив та проектів технічної допомоги.

«Конгрес дає унікальну можливість надихнутись іноземним досвідом, але більше того – вчитись від своїх українських колег, які вже впровадили важливі зміни у своїх містах. Громада міста є великим ресурсом та підтримкою для мера, і її залучення є ознакою відповідального лідерства», – Ірина Озимок, керівник Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

Конгрес відвідали також українські мери та профільні представники українських органів, які презентували вітчизняні практики модернізації управління.

Форум дав унікальну можливість перейняти досвід іноземних колег та розробити проекти у сфері урбаністики. Таким чином, була створена платформа, на якій команди місцевого самоврядування з різних країн можуть знайомитись із новітніми тенденціями розвитку міст.