Фонд Кличко презентував своє бачення соціальних проектів у КМДА

У вівторок 25 жовтня за одним столом зібралися представники благодійних організацій, соціально відповідальних бізнес-компаній та ЗМІ

Зустріч ініціювали організатори проекту Capital English у партнерстві з Київською міською державною адміністрацією. Маркетологи та фахівці з комунікацій таких компаній, як Zarina, Укрсиббанка, Люксоптики та Retail Group, а також благодійні фонди та представники влади говорили про актуальні проблеми корпоративно-соціальної відповідальності та ділились власним досвідом реалізації проектів.

Основними акцентами зустрічі стали власні кейси компаній, їхні досягнення та проблеми під час реалізації проектів, а також освітлення подій в засобах масової інформації.

ЗМІ розповіли, як зацікавити соціальним проектом кореспондентів та запросити їх до віддалених територій. Організатори проектів також поставили запитання, чому матеріал іноді не потрапляє до ефіру, на що представники ЗМІ дали кілька порад:

  • заздалегідь планувати діяльність проектів
  • освітлювали найцікавіші моменти проекту
  • особисті контакти
  • розуміння специфіки ЗМІ, їхньої аудиторії та сфери
  • намагатися потратити до низького сезону ефірного сезону
  • спланувати якісний матеріал та яскраве зображення

Ганна Терлецька, менеджер проектів Фонду Кличко, також долучилась до заходу та презентувала актуальну діяльність Фонду. Розмовляли про корпоративну соціальну відповідальність, про співробітництво з великим бізнесом та системну імплементацію власних проектів.

Компанії поділилися проблемами, з якими їм трапляється зіштовхуватися, коли реалізуєш проекти разом із соціальним сектором. Зокрема, медіа публікують мало інформації про роль бізнесу в реалізації таких проектів та  корпоративну відповідальність компаній, ігноруючи позитивні новини та фокусуючись на негативних. Також представники бізнесу розказали про внутрішні принципи відбору проектів для спонсорування, дали поради представникам громадськості щодо звернень про фінансування, а представники фондів наголосили на важливості прозорості та звітності проектів. Учасники домовились про подальшу координацію спільних зусиль задля змін країни на краще.