Fight For Your Dream: лімітована колекція одягу від Klitschko Foundation та магазину «Всі. Свої»

6 квітня Klitschko Foundation разом із магазином українського одягу «Всі. Свої» провів презентацію лімітованої колекції Fight For Your Dream, створеної молодим українським брендом Duck Side за підтримки Фонду. Всі кошти, виручені від продажу колекції, підуть на реалізацію освітнього літнього проекту для підлітків «Школа успіху».

Fight For Your Dream – це лімітована колекція одягу для активних молодих людей 15-25 років: креативних, сміливих, амбітних, які вміють ставити цілі та досягати їх. До унісекс-колекції входять 50 світшотів і 50 футболок. Дизайн розробляв і втілював український бренд Duck Side, який спеціалізується на скейтерському одязі та взутті.

 

Право реалізувати проект Fight For Your Dream бренд виграв у відкритому конкурсі серед 10 українських дизайнерів, чий одяг представлений у магазині «Всі. Свої». Учасники розробили дизайн футболок і світшотів, який відображає ідею безперервного розвитку особистості, боротьби за свої мрії та досягнення цілей. Користувачі соцмереж визначили трійку фіналістів, серед яких експертна комісія обрала переможця.

 

 Друзі Фонду мали змогу першими оцінити та придбати речі з лімітованої колекції. Саму ж колекцію представили молоді зірки українського шоу-бізнесу та спорту. Амбасадорами бренда Klitschko Foundation виступили: b-boys Тимофій Потіха та Андрій Кириллін, співачка та переможниця проекту «Голос.Діти» Еліна Іващенко, переможець проекту «МастерШеф. Діти» Антон Булдаков-Алюшин, тенісистка Марта Костюк, математик Фионг Ань Чан, переможниця Міжнародної олімпіади з екології Єлизавета Подкопаєва, переможець Falling Walls Lab Kyiv 2015 Олександр Шиманко, науковець у сфері робототехніки Павло Мікуш (Pavlo Ronaldo), громадський діяч Антон Марчук, фіналіст проекту «Голос країни» Влад Каращук, гімнастка Аріна Жулькова, срібний призер чемпіонату світу з хокею Кирило Бондаренко, співачка Любов Юнак (Лавіка), лауреат 15 музичних конкурсів Аліса Заїка.

 

 «Майже 15 років поспіль ми створюємо можливості для розвитку українських підлітків, які є рушійною силою змін у суспільстві, – прокоментувала Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation. – Ми раді співпраці з партнерами – виробником колекції Duck Side та магазином «Всі. Свої» – які готові підтримувати освітні ініціативи і розвивати благодійність в Україні. Сьогодні колекцію мали змогу оцінити гості нашого  показу. Благодійний внесок за кожну придбану річ допоможе Фонду здійснювати дитячі мрії».

 

«Для нас це перший досвід колаборації з такими великими партнерами, як Klitschko Foundation та «Всі. Свої», розповідає Антон Долінський, засновник Duck Side. Розробляючи дизайн, ми намагалися реалізувати ідею тематичного і водночас сучасного та стильного одягу, а не брендованої сувенірної продукції. Хотілося, щоб ці футболки та світшоти не припадали пилом у шафі, а були на вулицях. Щоб молоді хлопці та дівчата носили їх щодня та надихались на досягнення нових цілей».

 

З Долінським згодна і Ганна Луковкіна, засновниця проекту «Всі. Свої»: «Ми прагнемо показати підліткам і молоді, що українські бренди справді можуть запропонувати їм якісні речі. Також для нас цей проект – можливість додатково реалізувати соціальну місію «Всі. Свої» у контексті підтримки молодих вітчизняних виробників. Сподіваємося, що колекція для покоління Z допоможе нам розширити аудиторію».

 

Починаючи із 7 квітня, речі з колекції Fight For Your Dream можна буде придбати на другому поверсі магазину «Всі. Свої» (вул. Хрещатик, 27). Ціна футболки – 250 грн, світшота – 500 грн.

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

  • 10 проєктів вже проведено
  • 1426 дітей взяли участь
  • 313 локальних проєктів проведено
Детальніше про проект