European Solidarity Corps Quality Label для Klitschko Foundation!

Цьогоріч Klitschko Foundation отримав European Solidarity Corps Quality Label

Цьгоріч Klitschko Foundation отримав European Solidarity Corps Quality Label – акредитація організацій, зацікавлених у участі у волонтерських діях, стажуванні та робочих заходах Європейського корпусу солідарності. Акредитація забезпечує стабільно високі стандарти в діяльності Корпусу солідарності та допомагає організаціям знаходити партнерів.

Ця відзнака засвідчує те, що Klitschko Foundation відповідає усім критеріям Європейської комісії, як організація, що має великий досвід у залученні волонтерів до діяльності фонду, їхньої всебічної підтримки, а також створення умов для втілення усіх ініціатив волонтерів для саморозвитку та вдосконалення діяльності організації.

Рішення про надання акредитації було надане Klitschko Foundation організацією SALTO Eastern Europeта Європейською комісією.

Для нас отримання European Solidarity Corps Quality Label є надзвичайно знаковою подією, бо відкриває нові можливості для діяльності фонду, а також дозволяє отримати доступ до програм Європейського корпусу солідарності та забезпечує загальні стандарти якості.

Також акредитація забезпечує фонду можливість приймати одночасно 4 довгострокових та 4 короткотермінових волонтерів одночасно, а також 20 волонтерів у складі волонтерських команд проєктів.

«Для нас було важливо отримати EEuropean Solidarity Corps Quality Label для Klitschko Foundation!uropean Solidarity Corps Quality Label, бо це розширює наші можливості для вдосконалення роботи з волонтерами, а також дозволяє залучати більшу кількість волонтерів з-за кордону. Це, у свою чергу, допоможе нам ділитись власним досвідом із волонтерами з інших країн. А разом, об’єднуючи наші зусилля, ми точно зможемо реалізовувати проєкти, які будуть корисними для суспільства та змінюватимуть його», – каже  Аліна Носенко, директорка Klitschko Foundation.

Отримання European Solidarity Corps Quality Label – це ще один спосіб продемонструвати наші цінності суспільству – досвід, можливості, знання, сміливість, саморозвиток, команда, відповідальність, зміни, мрія і дія - і знайти тих, хто поділяє їх з нами.

Ми віримо, що залучаючи міжнародних волонтерів до команди фонду та працюючи над спільними проєктами, ми таким чином створюємо умови для міжкультурного діалогу, формуємо критичне мислення та сприяємо розширенню кругозору молоді. І тим самим втілюємо місію фонду!