Екватор проєкту «Посилка успіху»

Не віриться, що «Посилка успіху» перетнула екватор! 

Нагадуємо, що партнером проєкту є UEFA Foundation. Разом ми реалізовуємо цей проєкт вдруге і цьогоріч проєкт «Посилка успіху» стартував у новому форматі - онлайн. 

Лекції, зустрічі для обміну досвідом, практичні поради та нові знання - це те, з цього розпочався проєкт і так триватиме далі, до свого завершення.

Ми переконані, що навіть у такому форматі можна передати свої знання та досвід, навчити методам ефективного викладання спорту та допомагти залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

Від самого початку учасників проєкту супроводжує чотири ментори, які постійно допомагають учасникам з усіма питаннями та домашніми завданнями, діляться своїм досвідом роботи, особистими історіями успіху та невдач, а також обговорюють знання та поради, які отримують під час проєкту.

 Крім цього, за цей час учасники проєкту, вчителі фізичного виховання, вже встигли прослухати лекції з: 

- самовизначення та командної роботи від директорки Klitschko Foundation Аліни Носенко;

- внутрішніх та зовнішніх комунікацій від асистенток з комунікацій фонду Софії Тарасюк та Марії Паливоди;

- здорового способу життя від Юрія Журавського - учасника Олімпійських ігор 2002 року та експерта з питань спортивного виховання підлітків та здорового способу життя;

- булінгу від Катерини Гольцберг - психологині, очільниці професійної асоціації дитячих психологів України.

А що говорять самі учасники про проєкт? 

Юрій Крушний: «Літо 2020 року повністю не схоже на попередні. Ситуація з карантином у країні поставила виклики перед вчителями фізичного виховання. Навіть довгоочікувані тренінги у проєкті «Посилка успіху» були змінені із зустрічей віч-на-віч на онлайн-семінари. Але завдяки чудовим та обізнаним спікерам ми покращили свої знання із зовнішніх та внутрішніх комунікацій та більш детально познайомились із роботою фонду. Впевнений, що по поверненню вчителів та учнів до навчальних закладів зможу використати всі отримані знання на практиці».

Катерина Гусакова: «Закінчивши дистанційне навчання як вчитель, я розпочала своє літо у ролі студентки  – стала учасницею онлайн-проєкту «Посилка успіху». Я вже відкрила для себе нові форми дистанційного навчання під час лекції Аліни Носенко. Ми робили різні вправи онлайн, а саме «5 ціностей», «4 особистості», «Стіна слави» на платформах Padlet та Mentimeter, а також грали у квіз через застосунок Kahoot.it. Другий модуль пройшов не менш активно. Разом з Софією Тарасюк ми розібрали, що ж таке зовнішні комунікації, цільова аудиторія, портрет цільової аудиторії, мета та канали комунікації, чим відрізняються пресанонс від пресрелізу і як саме їх писати. Продовжили другий модуль з Марією Паливодою. Розібрали внутрішні комунікації, виділили критерії цільової аудиторії, як правильно доносити інформацію через Facebook і Instagram, як створювати матеріали для публікацій. Для мене є дуже цінним, що кожен спікер радить книжки для прочитання! Після кожного заняття ми також отримуємо домашнє завдання, тому я відчуваю себе справжньою студенткою. А попереду ще так багато нового і цікавого!».

Ігор Магльона: «Досвіду забагато не буває! Мені випала прекрасна можливість взяти участь у проєкті «Посилка успіху» для вчителів фізичного виховання. Так склалось, що в умовах карантину наше спілкування відбувається в онлайн-форматі. Тим не менш, хоч варіант донесення інформації такій великій кількості учасників і не зовсім звичний, але досить цікавий. Спікери подають інформацію чітко, надихають на розвиток і мотивують. Ось уже протягом декількох лекцій ми дізнаємося про нові методи викладання, вчимося комунікувати та обмінюємося досвідом. Я щиро вдячний за таку нагоду. Я вже дізнався для себе багато нового і готовий втілювати почуте на уроках. Вірю, що разом ми можемо допомогти дітям отримати більше можливостей для самореалізації та розвитку.»

 

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект