Долучайтеся до третього потоку діджитал-проєкту «Синергія»!

Цей проєкт, як ідеальна подорож: кожному тут цікаво, щохвилини ти дізнаєшся щось нове і все це максимально зручно для тебе. Тут знайдуть корисну інформацію підлітки, які прагнуть відкрити себе та свій потенціал, вчителі – шукачі натхнення та нових форм роботи з учнями, активні вирішувачі надважливих питань – громадські активісти, а ще батьки – ті самі, які хочуть бути на одній хвилі зі своїми надсучасними дітьми!

Ми вже успішно реалізували 2 набори проєкту і готуємось до третього!

За цей час учасниками проєкту стали: 

- 576 підлітків; 

- 384 вчителя;

- 93 батьків;

- 163 працівники БО і ГО;

«Синергія» — це діджитал-проєкт про навички 21 століття для молоді, батьків, вчителів та активних громадян. Протягом 2 тижнів учасники навчаться розпізнавати свій потенціал, освоять актуальні навички, розвинуть критичне мислення, медіаграмотність, відповідальне лідерство та усе те, що так необхідно для самореалізації. 

Місія проєкту – допомогти кожному отримати навички та знання, без яких неможливо розвиватися в цьому динамічному 21 столітті. На проєкті знайдете:

- 17 модулів про проєктний менеджмент, ораторське мистецтво, комунікації, креативність, медіаграмотність, фінанси, психологію, критичне мислення і ще 9 актуальних тем;

- універсальні теми та адаптивні модулі для кожної аудиторії окремо;

- спікери, які є професіоналами в своїх сферах, що поділяться досвідом і надихнуть на саморозвиток;

- активне та готове до змін ком’юніті, що завжди підтримає в навчанні.

Тривалість проєкту: 14 днів! Подати заявку можна на сайті вже зараз: https://impactum.world/.

Діджитал-простір Impactum ми створили, об’єднавши зусилля з компанією Winner, для кожного, хто готовий розвиватися: особисто, локально і глобально.