Доєднуйтесь до освітнього проєкту «Challenge Academy»

«Challenge Academy» – це міжнародний освітній 6-денний інтенсив для підлітків з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати екосвідомими й розвинути свої лідерські якості.

Місія нашого проєкту – навчити підлітків бути соціально активними, критично сприймати світ і ставати змінотворцями у локальних громадах. Знайомство з цінностями однолітків з інших країн підштовхне вас до змін у власному житті та житті громади. 

Протягом 6 днів на вас чекає цікава програма, яка побудована за методом Володимира Кличка «F.A.C.E. – the Challenge». Завдяки участі у проєкті ви дізнаєтесь, як зможете піклуватися про планету і творити зміни у своєму суспільстві, сформуєте свої цілі на майбутнє, розвинете лідерські якості і виробите нові екологічні звички. 

Ви будете тими підлітками, які вміють мріяти глобально, а діяти готові локально! 

Тож, ви можете стати учасником/цею міжнародного онлайн-проєкту якщо:

- є підлітком 14-16 років;

- є громадянином чи громадянкою України; 

- заповните анкету на 100%;

- є мотивованими брати участь у проєкті;

- володієте англійською на рівні В1/В2 .

Дати проєкту: 30.07 - 04.08 2021 року.

Якщо ви зацікавлені проєктом і мрієте долучитися до нас, тоді не зволікайте і заповнюйте анкету: https://bit.ly/3qPQDow 

Більше інформації у розділі «Проєкти».

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Interexchange Academy

Міжнародний освітній проєкт для підлітків з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати екосвідомими й розвинути свої лідерські якості.

Детальніше про проект