Дизайн-готель “11 Mirrors” підтримує “Посилку успіху”

Дизайн-готель “11 Mirrors” став партнером благодійного проекту «Посилка успіху», спрямованого на підтримку та популяризацію спорту серед українських школярів, а також їхній всебічний розвиток у рамках масштабної фандрайзингової кампанії Fight for Your Dream («Борись за свою мрію»).

Головним завданням ініціативи «Посилка успіху» є відродження інтересу до занять фізкультурою, а також підтримка фізичного виховання в загальноосвітніх і спортивних школах по всій країні.

Більшість спортивних секцій та шкіл в Україні потребують сучасного спортивного обладнання. Тому Фонд Кличко організував благодійну програму, через яку надає школам спортивний інвентар: м'ячі, футбольні манишки, свистки, секундоміри, скакалки, насос та сітка для м’ячів.

З цією метою Фонд Кличко проводить конкурс серед школярів, їхніх батьків, тренерів, персоналу дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших спортивних установ або секцій. Учасники конкурсу повинні надати документи державної реєстрації школи, а також зняти відеофільм про те, як тренуються діти. Переможці отримають у нагороду одну з 50-и «Посилок успіху» з комплектом спортивного інвентарю.

З 2014 року Фонд Кличко надіслав спортивне обладнання до 188 шкіл. У цьому сезоні за право виграти свою «Посилку успіху» змагалися 1013 учасників.

«Щоб діти займалися спортом, ми повинні бути впевнені, що у того, хто хоче грати у футбол – є м'яч, той, хто мріє стати чемпіоном – має у своєму місті чи селі секцію, де відточуватиме свою майстерність. Але спорт – це не лише великі спортсмени та їхні нагороди. Це також здоровий спосіб життя, дружба і планування майбутнього. Саме завдяки спорту ми знайомимося з нашими першими друзями у дворі, вчимося бути чесними і грати за правилами. Спорт об'єднує громади. А наше завдання – відшукати найактивніших, хто готовий мінятися сам і сміливо бере на себе відповідальність змінювати суспільство, у якому живе», – коментує Аліна Носенко, директор Фонду Кличко.

 «Філософія “11 Mirrors” заснована на відображенні 11 якостей успішної особистості, включаючи незалежність, пристрасть і гармонію. Ідея програми «Посилка успіху» збігається з цінностями нашого бренду», – пояснює Марина Римаренко, генеральний менеджер дизайн-готелю “11 Mirrors”, партнер зі стратегічного розвитку компанії DEOL Partners (девелопер і оператор “11 Mirrors”). «Ми раді співпрацювати з Фондом Кличко в проекті, який надихатиме українських дітей на те, щоб вони займалися спортом, проявляли свої таланти і досягали успіху в усіх своїх починаннях. “11 Mirrors” часто виступає партнером значущих подій в світі культури, моди, мистецтва, дизайну та спорту, які сприяють формуванню позитивного іміджу України – сучасної, космополітичної, відкритої до співпраці».

“11 Mirrors” запрошує всіх приєднатися до ініціативи «Посилка успіху» і допомогти українським дітям отримати нове спортивне обладнання. Ви можете зробити пожертву прямо у дизайн-готелі “11 Mirrors” або на сайті Фонду Кличко.  

підтримати проект

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект