Дизайн-готель “11 Mirrors” підтримує “Посилку успіху”

Дизайн-готель “11 Mirrors” став партнером благодійного проекту «Посилка успіху», спрямованого на підтримку та популяризацію спорту серед українських школярів, а також їхній всебічний розвиток у рамках масштабної фандрайзингової кампанії Fight for Your Dream («Борись за свою мрію»).

Головним завданням ініціативи «Посилка успіху» є відродження інтересу до занять фізкультурою, а також підтримка фізичного виховання в загальноосвітніх і спортивних школах по всій країні.

Більшість спортивних секцій та шкіл в Україні потребують сучасного спортивного обладнання. Тому Фонд Кличко організував благодійну програму, через яку надає школам спортивний інвентар: м'ячі, футбольні манишки, свистки, секундоміри, скакалки, насос та сітка для м’ячів.

З цією метою Фонд Кличко проводить конкурс серед школярів, їхніх батьків, тренерів, персоналу дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших спортивних установ або секцій. Учасники конкурсу повинні надати документи державної реєстрації школи, а також зняти відеофільм про те, як тренуються діти. Переможці отримають у нагороду одну з 50-и «Посилок успіху» з комплектом спортивного інвентарю.

З 2014 року Фонд Кличко надіслав спортивне обладнання до 188 шкіл. У цьому сезоні за право виграти свою «Посилку успіху» змагалися 1013 учасників.

«Щоб діти займалися спортом, ми повинні бути впевнені, що у того, хто хоче грати у футбол – є м'яч, той, хто мріє стати чемпіоном – має у своєму місті чи селі секцію, де відточуватиме свою майстерність. Але спорт – це не лише великі спортсмени та їхні нагороди. Це також здоровий спосіб життя, дружба і планування майбутнього. Саме завдяки спорту ми знайомимося з нашими першими друзями у дворі, вчимося бути чесними і грати за правилами. Спорт об'єднує громади. А наше завдання – відшукати найактивніших, хто готовий мінятися сам і сміливо бере на себе відповідальність змінювати суспільство, у якому живе», – коментує Аліна Носенко, директор Фонду Кличко.

 «Філософія “11 Mirrors” заснована на відображенні 11 якостей успішної особистості, включаючи незалежність, пристрасть і гармонію. Ідея програми «Посилка успіху» збігається з цінностями нашого бренду», – пояснює Марина Римаренко, генеральний менеджер дизайн-готелю “11 Mirrors”, партнер зі стратегічного розвитку компанії DEOL Partners (девелопер і оператор “11 Mirrors”). «Ми раді співпрацювати з Фондом Кличко в проекті, який надихатиме українських дітей на те, щоб вони займалися спортом, проявляли свої таланти і досягали успіху в усіх своїх починаннях. “11 Mirrors” часто виступає партнером значущих подій в світі культури, моди, мистецтва, дизайну та спорту, які сприяють формуванню позитивного іміджу України – сучасної, космополітичної, відкритої до співпраці».

“11 Mirrors” запрошує всіх приєднатися до ініціативи «Посилка успіху» і допомогти українським дітям отримати нове спортивне обладнання. Ви можете зробити пожертву прямо у дизайн-готелі “11 Mirrors” або на сайті Фонду Кличко.  

підтримати проект

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Детальніше про проект