Дякуємо, 2016!

Новий рік на порозі, тож час підводити підсумки шаленого 2016. Цей рік був сповнений амбіціями, прагненнями та безмежною вдячністю. З кожним проектом родина фонду ставала ще більшою. Кожне досягнення додавало впевненості, що мрії варті втілення, а тому ми на вірному шляху. Сповнені рішучості підкорювати нові вершини, згадаємо, яким був наш 2016 рік.

У 2016 році світ став справді добрішим, адже найменші  хлопчики і дівчатка познайомилися з грою “Світ добра”, яка вчить, що таке добро і благочинність, і що є скрутні ситуації, в яких люди повинні підтримувати один одного.

Діти в 40 українських школах отримали посилку з новим спортивним знаряддям. Тепер ще більше активних та вмотивованих підлітків відкрили для себе спорт і полюбили командну гру.

50 хлопців і 50 дівчат у літній школі вчилися бути самостійними, відповідальними та цілеспрямованими. Разом з новими друзями вони розробляли власні соціальні та бізнес-проекти, запитували порад у професіоналів та поринали в робочу атмосферу успішних українських, міжнародних організацій та компаній. Лідерські навички здобували й ментори, які на 10 днів стали наставниками для учасників “Школи Успіху”. 

 

20 шкіл по усій Україні об’єднали місцевих жителів та цілі родини на великому святі - відкритті спортивного майданчика. А все тому, що найактивніші взяли ініціативу у свої руки, зібрали команду і довели: вони готові діяти і перемагати. Цього року ми відсвяткували 10 років існування проекту і дякуємо нашим партнерам Coca-Cola Foundation та компанії Coca-Cola за підтримку та синергію. 

Олімпійське золото чекає на 500 вихованців Черкаської ДЮСШ, адже ми завершуємо реконструкцію спортивного закладу та незабаром проведемо урочисте відкриття. Справжня сила та командних дух повинні формуватися у безпечних та комфортних умовах. 

44 студенти разом з командою фонду втілювали наші проекти та власні задуми в реальність. Для когось з них цей рік став стартом у доросле життя, хтось відкрив свої раніше незвідані вміння і навіть вирішив, чому хоче присвятити своє життя. Ще вчора стажери - а вже сьогодні дехто з них поповнив ряди команди фонду.

2016 рік став для нас роком обміну міжнародним досвідом. Три канадських студенти приїхали в Україну, щоб викладати англійську дітям та дорослим, проводити освітні проекти в школах, коледжах та громадських організаціях.

На один ринг вийшли 127 боксерів з 14 країн зі всього світу.  Не важливо, поразка чи перемога - для кожного з них міжнародний турнір став кроком вперед. Найсильніші ж вибороли першість та мали честь представляти свою країну на чемпіонатах Європи і світу.

Тим часом юні українські футболісти відкривали для себе нову країну. Вони не лише тренувалися та змагалися за першість у Німечинні, а й знаходили нових іноземних друзів та руйнували міжкультурні кордони, взявши участь у проекті "Моолодь грає за Європу".

Стіни падали перед науковими відкриттями спершу в Україні, а потім і в Німеччині. Молоді вчені сколихнули конференцію своїми ідеями та розробками і тепер долучилися до міжнародної наукової спільноти.  

Ми тішимося досягненнями учасників наших проектів і раді поділитися своїми. Утретє Фонд Кличко отримав відзнаку від Українського форуму благодійників в номінації “Витрати у сфері спорту та фізичної культури” серед організацій з бюджетом від 1 до 10 млн гривень. Це свідчить про те, що благодійність в Україні розвивається, а стандарти мають значення. УФБ також виділив наш сайт у десятці найпрозоріших серед українських благодійних організацій.

Спортивні та не лише спортивні перемоги подарував цей рік й нашим засновникам - братам Віталію та Володимиру Кличкам. Завдяки благодійній діяльності та успішно реалізованим проектам Фонду Володимир Кличко вже вдруге став лауреатом німецької національної премії та гідно носить титул “Спортсмена з серцем”. А Віталія Кличка Всесвітня боксерська рада оголосила “Вічним” чемпіоном світу у суперважкій вазі за версією WBC.

Куртка Шверценеггера, картина Сталлоне та інші лоти від друзів Володимира Кличка пішли з молотка на березневому Гала-вечорі. Так Фонд Кличко зібрав рекордну суму у 3 мільйони доларів, які пішли на реалізацію наших проектів та заснування ендавменту.

Щодня ми навчали і не забували вчитися самі. Більше 50 професійних семінарів та конференцій відвідали менеджери фонду. Більше 100 лекцій та воркшопів, які ми організували для учасників проектів, ставали для нас самих джерелом нових знань. Весь рік підкидав нові виклики та загадки, і з усіма ми впоралися. І символічно у фіналі року команда Фонду переможно вийшла з квест-кімнат. :)

Наші досягнення є результатом співпраці з партнерами. За весь час роботи фонду одні компанії вже є нашими довготривалими друзями і ми щороку святкуємо спільні перемоги. Та цей був особливо плідним - 85 партнерів та організацій розділили з нами місію. Ми пишаємося цим!

 

Ми дякуємо 2016 року за талановитих учасників, надійних партнерів та щедрих благодійників. 

Наступний рік обіцяє бути ще насиченішим, адже нам виповнюється 15 років! 

З новими силами та сподіваннями, до зустрічі у 2017 році!