Десятиріччя cоціальної ініціативи «Клич друзів – граймо разом!»

За участю Володимира Кличка відсвяткували десятиріччя cоціальної ініціативи «Клич друзів – граймо разом!»

Один з благодійних проектів Фонду Кличко – соціальна ініціатива «Клич друзів – граймо разом!», започаткована з метою розвитку спортивної інфраструктури для дітей. Володимир, що досягнув феноменального успіху завдяки спорту, поставив собі за мету кожній українській дитині забезпечити легкий доступ до базового спортивного знаряддя, створити альтернативу комп’ютерним іграм та байдикуванню на вулиці.

Відтак, ще у 2005 році Кличко вирішив використати свій високий і незаперечний авторитет, з метою залучення коштів бізнес-сектору для побудови спортивних майданчиків у містах і селах, де найбільш скрутно з місцями для занять спортом. З того часу споруджено вже понад 160 майданчиків зі спортивним знаряддям для тренувань та обладнанням для ігрових видів спорту. Цьогоріч їх з’явилося ще 20, і один з них - у школі №3 у Переяславі-Хмельницькому, де відбувається святкування десятиліття проекту. Саме ця школа стала однією з двадцяти переможниць конкурсу на встановлення спортивного майданчика у 2015 році.

Учнів школи, батьків та переяславців, які заповнили шкільне подвір’я, Володимир Кличко просить розділити його радість: «Я приїхав до вас у гості на останній дзвоник, щоб разом із вами відсвяткувати важливий для мене день – десять років з початку благодійного проекту «Клич друзів – граймо разом!». За десять років, що минули, нам є чим пишатися – 160 спортивних майданчиків, таких, який з’явився у вашій школі, – служать школярам і молоді у всіх куточках України. Ми не зробили б цього без допомоги партнерів. Тому я вдячний Фундації Coca-Cola, яка незмінно щороку виділяє Фонду Кличко грант на встановлення майданчиків. Сьогодні поряд зі мною стоїть Роджер Гаунтлет, Генеральний директор компанії «Кока-Кола Україна». Я хочу подякувати йому і взяти обіцянку, що Сосa-Cola підтримуватиме встановлення майданчиків Фондом Кличко ще багато-багато років», – заявив Володимир Кличко.

«Клич друзів – граймо разом!», – приклад ефективної та тривалої співпраці для блага людей між неурядовою громадською організацією, якою є Фонд Кличко, та бізнесом, який представляє Фундація Сосa-Cola. «Клич друзів – граймо разом!» – один із найбільш яскравих проектів серед понад 280 програм фізичної активності, які підтримує Coca-Cola у світі. Ми раді, що у 10-й ювілейний рік проекту ми знайшли можливість для встановлення ще більшої кількості майданчиків», – повідомив Генеральний директор Компанії «Кока-Кола Україна» Роджер Гаунтлет від імені всесвітньовідомої благодійної організації – Фундації Coca-Cola.

Свято не тільки у Фонду – свято у переяславських школярів і вчителів. Діти змагаються на новенькому яскравому майданчику, беруть участь у конкурсах, радіють від перемог і засмучуються від програшу… але ненадовго – усі отримують подарунки і сувеніри, а найкращий з них – можливість бути в одній команді із всесвітньовідомим Чемпіоном.

За приблизними підрахунками Фонду, завдяки встановленим майданчикам, близько 500 тисяч дітей з різних куточків України отримали можливість тренуватися на них. Починаючи з 2013 року, у конкурсі на отримання майданчика можуть брати участь тільки школи, а починаючи з 2015 року – заявки на конкурс вперше приймалися виключно в електронній формі на новому порталі Фонду: klitschkofoundation.org. Внаслідок цього нововведення було отримано понад 2000 заявок від середніх шкіл та зареєстровано майже 15000 нових друзів Фонду. Технологічні новації були розраховані на те, щоб зробити участь у конкурсі доступною всім, максимально легкою, без бюрократичних процедур та повністю прозорою. Цей крок виправдав себе. Різко збільшилося надходження заявок від шкіл. Загальна кількість отриманих балів на порталі сягає майже 1 мільйон 500 тисяч. Фонд Кличко та Фундація Coca-Cola дійшли згоди, що кожна школа-переможець є унікальною за своєю історією, знаменитими випускниками, освітніми здобутками й спортивними перемогами. Але всіх їх об’єднує спільна риса – любов до спорту і прагнення до перемоги. Встановлення майданчиків у школах означає, що вони будуть використані у навчальному процесі на уроках фізкультури, і діти займатимуться на них під керівництвом професійних тренерів – це значно підвищує ефективність проекту «Клич друзів – граймо разом!».

Фонд Кличко та Фундація Coca-Cola закликали ті школи, які цього року подавали заявки, але не виграли конкурс, брати участь у ньому наступного року, адже тепер вони мають перевагу в досвіді перед новачками! У багатьох-багатьох шкіл, що не стали переможцями цьогоріч, є прекрасні шанси вибороти перемогу наступного разу – уже в новому десятилітті «Клич друзів – граймо разом!».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику, який об’єднує місцеві громади та популяризує активний та здоровий спосіб життя

  • 201 майданчик встановлено
  • 145 міст та сіл взяли участь
  • 15 505 заявок на участь у проекті
Детальніше про проект