Дебати, що єднають: історія Тараса із Києва

Тарас, активний учасник дебатів у своїй школі, ділиться приємними враженнями від участі в проєкті «Great Debate Camp».

Одним з учасників проєкту «Great Debate Camp» був Тарас, учень випускного класу Київської школи. Хлопець захоплюється темою дебатів та програмування. Юнак бажав отримати новий досвід та відновити свої вміння спілкування та дебатування після затяжного карантину.

Тарас є активним учасником дебатного клубу у школі та конференцій Model United Nations. Саме тому «Great Debate Camp» став гарним стартом після довгого відпочинку у зв'язку з пандемією.

«Мої очікування цілком виправдалися», - каже хлопець, вже порекомендувавши цей проєкт своїм друзям та колегам, які також зацікавлені дебатною тематикою.

Тарас відмітив, що матеріал викладений лекторами був що не є влучнішим та доцільним. Його об’єм і формат повністю відповідав можливостям інтернет-навчання. Розповіді про публічні виступи та ораторське мистецтво неабияк вразили юнака. Хлопець зазначає, що навіть після закінчення проєкту, користується нотатками зробленими під час кемпу.

Тарас також зазначає, що етапи інтерв’ю були максимально комфортними та доцільними для формату заходу. Він радить учасникам наступних років: «набратися сил та підготуватись до інтенсивного, але неймовірно цікавого досвіду».

На думку юнака, якщо наступного року проєкт зможе відбуватись офлайн, він докладе максимум зусиль, щоб ще на тиждень заглибитись у ці відчуття, адже він досі підтримує контакт з деякими з учасників.

«Я стомлений, але приємно вражений та натхненний, каже парубок, лектори та матеріал принесли мені 100% задоволення та користі. Цей матеріал я буду використовувати й надалі».