Далі – тільки більше: шлях Єлизавети після участі в проєкті «Teenovation»

«Teenovation» – це 7-денний онлайн-проєкт із підприємництва для підлітків. Однією із учасницею проєкту «Teenovation» була Єлизавета, випускниця 9 школи міста Києва. Дівчина захоплюється вивченням англійської мови та вже має свій невеликий бізнес по створенню їстівних букетів.

Єлизавета завжди шукає спосіб, щоб вдосконалити свої навички, тому минулої осені, дівчина долучилася до «Teenovation».  

«Цей проєкт підкорив моє серце. З такої працьовитою та дружньою командою я ще не працювала. Чудові організаторки Даша Малевка та Даша Шепетько, які підтримували та надихали нас під час роботи, та навіть зараз постійно залучають до участі у різноманітних конкурсах», – каже Єлизавета. 

Дівчина мала можливість познайомитись з професійною командою фонду, покращити рівень англійської мови, дізнатись про основні принципи ведення бізнесу і презентувати з командою бізнес-ідею онлайн-додатку для саморозвитку «Change yourself».

«Для мене проєкт проходив під гаслом «В пошуках неймовірного», адже кожен з нас особистість і саме такі випробування дають нам можливість покращити знання, розширити кругозір та використовувати час з користю! «Teenovation» – це про досвід, знання, дружбу, співпрацю та знаходження себе», – говорить дівчина.  

Завдяки проєкту, Єлизавета зрозуміла, що хоче пов'язати свою майбутню кар'єру зі спілкуванням з людьми, з вивченням англійської мови та роботою в команді. Тому заради своєї мрії дівчина не зупиняється і підкорює нові вершини.

«Після закінчення «Teenovation» я зняла зі своїм вчителем англійської мови локальний TED talk про мою участь у цьому проєкті, закінчила курси англійської мови MGI (Michael Gott International), взяла участь в альтернативному відео «Vogue 73» та у локальному проєкті «Обрії Майбутнього».  Найближчим часом приєднаюсь до літнього «MGI project», щоб покращити рівень англійської мови», – розповідає Єлизавета.

Ми бажаємо Єлизаветі ще більше нових звершень, легко досягати своєї мети і незупинятись боротись за свою мрію! Ми віримо, що все вдасться, тому що далі тільки більше! 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

TEENOVATION

Освітній онлайн-проєкт з розвитку підприємницьких навичок та створення бізнесу для активних та ініціативних підлітків

Детальніше про проект