Challenge Academy - пілотний міжнародний проект, який вчить підлітків методикам продуктивності

36 хлопців та дівчат з України та Німеччини стали учасниками проекту “Challenge Academy” від Klitschko Foundation та “DFB-Stiftung Egidius Braun”. Bже 2 липня вони вирушать у німецьке місто Маленте. Інтенсив допоможе підліткам підвищити власну ефективність та дізнатись, як змінити власне життя й життя громади на краще.

“Challenge Academy” - це міжнародний освітній проект для дівчат та юнаків 14-16 років, який організовує Klitschko Foundation разом із партнером - фондом Футбольної асоціації Німеччини “DFB-Stiftung Egidius Braun”. Підлітки з обох країн проведуть 6 днів в освітньо-спортивному центрі у місті Маленте, Німеччина. Під час проекту учасники розвинуть навички продуктивності та лідерські якості, cформують плани на майбутнє та виробляють нові еко-звички. 

“Менталітет й традиції впливають на світогляд підлітків. У міжнародному проекті, спілкуючись із однолітками з різних країн, вони зможуть переконатись, що виклики, які перед ними постають - схожі. Це унікальний шанс для учасників відчути себе частиною команди і, в той же час, навчитись цінувати погляди й цінності інших. Ми всі мріємо глобально, при цьому маємо поважати прагнення молоді діяти локально, створювати власні проекти та змінювати громади у своїх містах», - говорить Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation.

В основі проекту лежить метод Володимира Кличка «F.A.C.E. the Challenge». Він поєднує у собі духовні та фізичні практики і навчає, як зміцнити силу волі та перетворювати проблеми на виклики. Метод просто зараз вивчається науковцями у Центрі компетенцій для підприємницької діяльності (ICI-HSG) в університеті Санкт-Галлену, який також проведе кілька тренінгів та забезпечить педагогічний супровід під час проекту. На різних тренінгах учасники навчатимуться, як концентруватися у динамічному світі, будувати зв’язки й бути стійкими у досягненні своїх цілей. Також учасники познайомляться з методикою дизайн-мислення, навчаться перетворювати власну мрію на конкретну досяжну ціль. 

«Klitschko Foundation заснований у 2003 році. З того часу більше 1,2 мільйони молодих людей стали частиною наших міжнародних проектів. Наразі я з нетерпінням чекаю на «Challenge Academy», створений разом із Egidius Braun Foundation, оскільки це по-справжньому міжнародний та міжкультурний проект. До того ж, навчання побудовано на моєму методі «F.A.C.E. the Challenge», - розповідає Володимир Кличко. «Я із захопленням дізнаюсь про плани учасників та проблеми, які у них виникають, і допоможу їм перетворити їх на виклики». 

Володимир Кличко та Рене Адлер, у минулому воротар німецької національної збірної з футболу, проведуть надихаючу розмову з 38 підлітками про те, як впоратися з викликами. Кожен знайде власну відповідь на питання: «Як я можу змінити себе та світ навколо?».

«Наша мета - підтримувати соціальну взаємодію та розвивати компетенції німецьких та українських підлітків. Наприклад, німецькі учасники випробовують свої сили, як молоді футбольні тренери чи судді. У проекті «Challenge Academy» вони навчаться перетворювати проблеми на виклики, що допоможе їм бути соціально корисними і розвивати себе», - говорить Тобіас Вржезінскі, генеральний директор DFB-Shiftung Egidius Braun.

«Challenge Academy» об‘єднує й відображає цінності двох організацій Klitschko Foundation та DFB-Shiftung Egidius Braun у підтримці сталого розвитку молоді та посиленню їхніх знань завдяки тому, що вони навчатимуть своїх однолітків. Учасники поїдуть з проекту з чітким планом власного локального проекту, щоб поширювати свої знання у громаді. 

Організатори проекту:


Klitschko Foundation - благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проектному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проектів організовують освітні заходи для однолітків, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах. 

DFB-Stiftung Egidius Braun - фонд Футбольної асоціації Німеччини, названий на честь її президента Егідіуса Брауна. Окрім постійної підтримки спорту, благодійна організація має й соціальний напрямок роботи. Девіз організації — „Fußball — Mehr als ein 1:0!“ Він означає, що футбол — це більше, ніж просто гра з рахунком. 

Klitschko Ventures - компанія з офісом у Гамбурзі, що має на меті зробити знання чемпіона з боксу у важкій вазі, якому найдовше в історії вдалось утримати цей титул, доступними кожному. До того ж, команда Klitschko Ventures разом із Володимиром Кличком розробили метод «F.A.C.E. the Challenge». Він підтримує людей, щоб ті вивільнювали енергію, необхідну, щоб жити щасливим і збалансованим життям. До методу F.A.C.E. належать тренінги та інноваційні продукти, розроблені для  того, щоб розкрити потенціал кожної особистості, як ментальний, так і фізичний. Коли люди досягають своїх бажань та мрій, так вони розвивають стійку силу волі. 

Центр компетенцій для підприємницької діяльності в інституті аналізу користувачів (ICI-HSG) при Університеті Санкт-Галлену заснований Володимиром Кличком, Klitschko Ventures та Інститутом аналізу користувачів, вірить, що наше суспільство найкраще, якщо кожен має можливість робити те, що в його силах там, де забажає та з тими ресурсами, що має. Центр розвиває та впроваджує заходи, що спираються на науку, щоб сприяти перетворенню цього бачення на практику.

Контакти:

Klitschko Foundation: Наталія Другак

[email protected]

www.klitschkofoundation.org 

Egidius Braun Stiftung: Сабіна Брюер

[email protected] 

Dr. Wladimir Klitschko: Ангела Обермайер

Klitschko Ventures GmbH

[email protected]

www.klitschko-ventures.com