Canada Volunteers – новий всеукраїнський проект Фонду Кличко

Студенти університету Манітоби прибудуть в Україну цього літа, щоб на волонтерських засадах викладати англійську дітям та дорослим, а також проводити освітні та спортивні проекти

У рамках цього проекту 6 студентів університету Манітоби (umanitoba.ca) прибудуть в Україну цього літа, щоб на волонтерських засадах, тобто безкоштовно, протягом кількох місяців викладати англійську дітям та дорослим, а також проводити освітні та спортивні проекти.

П’ять з них мають українське коріння та є представниками української діаспори, а один зі студентів народився та виріс у Гонконгу. Тим не менше, вони однаково сильно люблять Україну та хочуть познайомитися з нашою державою ближче.

У проекті як приймаюча сторона можуть брати участь загальноосвітні школи.

Відбір шкіл відбуватиметься на конкурсній основі – за онлайн анкетами. Основними критеріями відбору є мотивація, можливості для викладання та знайомства студента з Україною.

Школа або організація, яка хоче прийняти в себе волонтера, повинна мати координатора – особу, яка стане посередником між навчальним закладом, студентом з Канади та Фондом Кличко та буде відповідальною за перебування студента-волонтера у школі. Це може бути директор, завуч або один з викладачів школи.

Окрім вмотивованості та бажання, важливою умовою є готовність школи надати волонтеру житло. Необхідна чиста та охайна кімната з основними зручностями, інтернет та душ. Студент може проживати, наприклад, у гуртожитку або в когось зі співробітників школи, у їхніх друзів тощо. Допомога з харчування також, за можливості, бажана.

Школи, які стануть переможницями відбору, не отримуватимуть фінансової підтримки від Фонду, університету Манітоби або будь-кого іншого. Співпраця між школою та волонтером відбувається на двосторонніх волонтерських умовах.

Бажаєте долучитися до проекту?


Якщо ваша школа готова стати українською домівкою для гостя з іншої країни, познайомити волонтера з нашою культурою й мовою та підвищити рівень англійської у своїх учнів, заповнюйте анкету до 23:59 10 квітня.

Результати відбору шкіл буде оголошено 24 квітня на сторінках Фонду в соціальних мережах та на сайті.

facebook.com/KlitschkoFoundation
vk.com/klitschkofoundation
klitschkofoundation.org

 

надіслати анкету

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Canada Volunteers

Це спільний проект Фонду Кличка з канадським університетом Манітоби. 6 студентів приїдуть з Канади в Україну і стануть волонтерами в наших школах, коледжах та громадських організаціях аби викладати англійську дітям та ...

Детальніше про проект