Благодійна колекція Fight For Your Dream

Разом з дизайн-готелем "11 Mirrors" ми запустили благодійну кампанію Fight For Your Dream.

Мета ініціативи – допомогти українським дітям реалізувати себе через участь у спортивних та освітніх проектах. В межах кампанії розроблено оригінальну лінію одягу. Наразі колекція представлена дизайнерською футболкою, яку гості можуть придбати під час проживання у готелі. Кошти, отримані з продажів, підуть на підтримку проекту Klitschko Foundation «Посилка успіху».

“Колекція «Fight for your dream» покликана надихнути благодійників боротися за дитячі мрії. Вже 15 років ми інвестуємо у розвиток маленьких активних українців. Вони сміливо беруть на себе відповідальність і стають лідерами у своєму суспільстві. Їхні втілені мрії творять історію українського успіху.” – коментує Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation.

«11 Mirrors» - це сильний бренд з власною філософією. Вона заснована на багатьох принципах. Серед них - соціальна відповідальність і здоровий спосіб життя», - каже Марина Римаренко, генеральний менеджер дизайн-готелю «11 Mirrors», партнер зі стратегічного розвитку компанії DEOL Partners. «Ми поділяємо спільні цінності з Klitschko Foundation, чия діяльність спрямована на те, щоб наші діти всебічно розвивалися і були гармонійними особистостями з перспективним майбутнім. У «11 Mirrors» приїжджають гості з усіх куточків світу. І ми пишаємося, що вони щедро і активно підтримують такі ініціативи. Адже щедрість - одна з 11 якостей наших гостей».