Анкети для участі у проєктах відкриті!

Реєструйтесь на 5 проєктів Фонду на my.klitschkofoundation.org

Ми відкрили анкети для реєстрації у проєктах «Школа успіху», «Посилка успіху», «Стажування», «Обрії майбутнього» та “Zero Waste School”.

«Школа успіху» – 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття.

«Посилка успіху» – 3-денний тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить ефективно викладати та допоможе залучити учнів до активного способу життя.

«Стажування» – 3-місячна програма стажування, яка дасть перший професійний досвід студентам 2-4 курсів навчання київських університетів.

«Обрії майбутнього» – 3-денний філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях.

“Zero Waste School” – 3-денний проєкт для учнів, вчителів та директорів, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах.

Як взяти участь?

Зареєструйтесь на my.klitschkofoundation.org

  1. Заповніть свій профіль у системі;
  2. Оберіть проєкт, у якому хочете взяти участь;
  3. Дайте відповідь на усі питання анкети;
  4. Зніміть відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата). Надайте посилання на нього з YouTube;
  5. Прослідкуйте, щоб відеовізитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування «Відкритий доступ» на «Доступ за посиланням»
  6. Завантажте усі необхідні документи.

Дедлайн проєктів «Стажування», «Посилка успіху», «Школа успіху» – 16.02

Дедлайн проєкту «Обрії майбутнього» – 24.02

Дедлайн проєкту "Zero Waste School" – 21.02

Більше інформації про проєкти можна знайти тут. Підписуйтесь на наші соціальні мережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation) та читайте історії учасників попередніх наборів.

Якщо у вас виникли запитання – телефонуйте з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 за номером +380 44 492-80-05, звертайтесь за електронною адресою [email protected] або пишіть у наші соціальні мережі.