Аліна Носенко у ТОП-10 найуспішніших жінок України

За кожною історією успіху завжди стоїть велика мрія і багато роботи над собою. Журнал "Власть денег" опублікував рейтинг найуспішніших жінок України, серед яких Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation. З чого починалася ця історія і яку роль в ній зіграв фонд, читайте в біографії Аліни.

Аліна з відзнакою закінчила Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченко, отримала диплом магістра по спеціальності “Інформаційний аналітик-міжнародник”. Навчалась за обміном в Університеті ім.Гумбольдта у Берліні за стипендією від Європейської комісії.

Проходила стажування у МЗС і МОН України, представництві ООН в Україні. У 2011 р. отримала міжнародну стипендію для стажування у Бундестазі. Під час практики реалізовувала гуманітарні проекти для українського суспільства завдяки двосторонній співпраці країн і благодійних організацій. Один з таких проектів був покликаний підтримати українських дітей з проблемами слуху і зору. Володимир Кличко став амбасадором проекту, а Фонд Кличко виступив партнером з українського боку. У  2012 р. Аліна Носенко стала координатором молодіжних проектів у Фонді Кличко, а з 2013 р. є директором цієї благодійної організації.

Фонд Кличко був заснований у 2003 р. Віталієм та Володимиром Кличками. Команда фонду вже реалізувала 25 проектів у сфері спорту, освіти і науки в Україні. “Щоб забезпечити стабільність позитивних змін, фонд робить циклічні, системні проекти, - розповідає Аліна. - Наприклад, проект з установлення спортивних майданчиків у регіонах продовжується уже 11 років, у 2016 р. В Бердичеві пройшов вже 18-й Міжнародний турнір з боксу серед молоді, і шість років поспіль до літньої “Школи Успіху” приїжджають підлітки з усієї України.”

У 2014 р. фонд презентував нову концепцію візуальної комунікації, розроблену брендинговою агенцією Fedoriv. Вона отримала відому дизайнерську нагороду RedDot. Завдяки новому сайту, який потрапив у ТОП-10 найбільш прозорих сайтів українських благодійних організацій, і активному використанню соцмереж фонд став ще відкритішим для партнерів та донорів.

Останні три роки Форум благодійників відмічає Фонд Кличко серед лідерів благодійності. Двічі фонд отримував нагороду у номінації “Витрати у сфері спорту і фізичної культури” серед організацій з бюджетом від 1 до10 млн грн. У 2015 р. Фонд Кличко витратив більше 9 млн грн, у тому числі більше 6,5 млн грн - на розвиток спорту і фізичної культури в Україні.