Інтелектуальна конференція для підлітків «Завтра_2037»

Юні винахідники, стартапери, бізнесмени, майбутні вчені, президенти компаній і країн, зірки шоу-бізнесу та правники ділитимуться досвідом та надихатимуть однолітків.

7 жовтня на НСК «Олімпійський» у Києві вже вдруге відбудеться інтелектуальна конференція "Завтра_2037". Це платформа, на якій виступають підлітки, що живуть у завтра і мислять майбутнім.

Спікери конференції - розумні, відкриті та креативні. Вони – винахідники, що хочуть трансформувати економіку, засновники проектів, прибуткових для індустрії креативності та корисних для довкілля, вони не бояться виступати перед великою аудиторією і хочуть летіти в космос. Їм від 11 до 19 років, вони знають, вміють і хочуть набагато більше того, про що колись мріяли ми, дорослі. Тому покоління Z нам нагадує прибульців. А їхні ідеї та мислення для нас незрозумілі. Проте саме час зробити їх ближчими.

Через 20 років ці діти стануть видатними вченими, президентами компаній та країн, відомими співаками, дизайнерами чи захисниками прав людини.

Для участі у конференції реєструй свою анкету на: https://goo.gl/Wi7ozq

Познайомитися з майбутнім нашої країни можна на конференції «Завтра_2037», що відбудеться 7 жовтня на НСК «Олімпійський». Зареєструватися та придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/ru/events/981202. Для тих, кому ще не виповнилося 18 вхід на конференцію - безкоштовний.

Детальна інформація про проект та програму заходу: http://womo.ua/zavtra_2037-povna-programa/