Тренінг для юних спортсменів

Зміна середовища та новий колектив  - це поштовх, що сприяє розвитку особистості. Одночасно, для підлітків це стрес. До Броварського вищого училища фізичної культури вступають учні 7-11 класів, які вирішили йти спортивною стежкою. Перші місяці для них особливо важкі, адже потрібно звикнути до самостійного життя в кампусі, знайти нових друзів.

Klitschko Foundation відгукнувся на запит адміністрації Броварського училища і вирішив допомогти спортсменам вдало почати навчальний рік у новому закладі.

7 жовтня ми проводимо тренінг для учнів БВУФК. Будемо вчитися працювати в команді, формувати єдність духу, знаходити мотивацію, виступати перед публікою, знаходити креативні рішення та ефективно планувати час. В цьому нам допоможуть спеціальні вправи. Шукатимемо спільне у грі «Ми схожі з тобою тим…» та індивідуальність у «Предмет, що мене описує». Вивчатимемо свою ідентичність та навчимося розпізнавати неправду. Навчимося довіряти, ставши «сліпими водіями» і розуміти одне одного без слів завдяки невербальній комунікації.

Такий тренінг покликаний створити сприятливу атмосферу під час занять, а також розвинути комунікативні, творчі та лідерські навички.

 

Інші події