Пітч на мільйон

Лекція-воркшоп у рамках конференції Falling Walls Lab Kyiv 30.09

Кажуть, найбільший страх після страху смерті – публічні виступи. Вони дійсно можуть зіпсувати репутацію, або навпаки – дати круті можливості. У тусівці стартапів знають, що від «пітчу» (короткої трихвилинної презентації) часто залежить доля проекту. Тож якщо хочете прокачатися у вмінні презентувати в такий екстракороткий час, запрошуємо!

Веде воркшоп Сергій Довгополий – успішний підприємець, бізнес-консультант, засновник FeelGoodLabs (акселератор соцпроектів) і технічний директор компанії InVenture Investment Group. Нещодавно повернувся з Варшави, де очолював стартап-інкубатор Next.Step, фонд якого оцінюється в 15 млн. доларів. Сергій також ментор ряду освітніх програм, де у тому числі готує стартаперів і винахідників до публічних виступів. Природній, енергійний оратор, він воркшопить у стилі фан – лайфхаки й позитивний настрій гарантовано.

Подія проводиться у рамках майбутньої Falling Walls Lab Kyiv, де учасники змагаються за право поїздки до Берліну саме в форматі трихвилинної презентації. Буде корисною не лише стратаперам – а усім, хто презентує: рекламістам, маркетологам, викладачам, студетам. Лекція безкоштовна, але потрібна реєстрація. Чекаємо на тебе!

Інші події