Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні

18 травня в Національній академії наук України відбудеться Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні.

  • Київ, Володимирська вулиця, 54
  • Додати до календаря 2018-05-18 14:00:00 2018-05-18 16:00:00 Europe/Kiev Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні 18 травня в Національній академії наук України відбудеться Національний фінал конкурсу Міжнародні молодіжні дебати в Україні. Київ, Володимирська вулиця, 54, <br> Фонд Кличко

Українські школярі обговорюватимуть німецькою мовою наступну тему: "Чи повинна зовнішня та незалежна організація відповідати
за боротьбу з корупцією в Україні?" і змагатимуться за перемогу в Україні в єдиному німецькомовному конкурсі дебатів в Центральній та Східній Європі.

„Jugend debattiert international“ (Міжнародні молодіжні дебати) – міжнародний конкурс промовців серед країн Центральної та Східної Європи, що проводиться німецькою мовою. Він вчить школярів із Центральної та Східної Європи переконливо представляти свої погляди. Під час дебатів діти дискутують на теми шкільного життя, прав людини, історії, зокрема ліквідації історичної несправедливості та ін.

Міжнародний конкурс дебатів – ефективний інструмент розвитку необхідних для 21 століття компетенцій: уміння чути співрозмовника, сприймати альтернативні думки, критично осмислювати інформацію.

Проект організовують Ґете-Інститут, Фонд „Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє“, Благодійний фонд „Герті“ та Центральне відомство з питань середньої освіти за кордоном. Klitschko Foundation підтримує проект в Україні з 2013 року.

Час: 18 Травня 2018 14.00

Місце: Національна академія наук України,Великий конференц-зал

м. Київ, вул. Володимирська, 54

Інші події