Klitschko Tournament 2017

"Моя спортивна кар'єра продовжується у новому поколінні боксерів" - Володимир Кличко

15-19 серпня пройде молодіжний боксерський турнір, заснований на честь братів Кличків. 19 років поспіль турнір збирає на одному ринзі найперспективніших боксерів з усіх континентів.

У цьому році на Klitschko Tournament нове покоління українських боксерів зійдеться у поєдинку з учасниками з 13 країн – Вірменії, Білорусі, Грузії, Дагестану, Казахстану, Латвії, Литви, Туреччини, Фінляндії, Чехії. Вперше у турнірі візьмуть участь Польща, Туніс та Швеція.

«Твої досягнення мають більшу цінність, якщо ти можеш передати свій досвід наступному поколінню. Я радий, що можу створити можливості для професійного розвитку молодих боксерів, а також бути прикладом для них. Моя спортивна кар'єра продовжиться в майбутніх чемпіонах».- поділився Володимир Кличко після заяви про закінчення спортивної кар'єри.

Klitschko Tournament - це міжнародний боксерський турнір серед молоді класу А, після якого кращі боксери відправляються представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи.

Свою боксерську кар'єру на турнірі на призи братів Кличків починали Василь Ломаченко, Олександр Усик, В'ячеслав Глазков, Володимир Матвійчук, Євген Хитров, Сергій Дерев'янченко, Ісмаїл Сіллах, Денис Пояцика та інші вітчизняні та зарубіжні спортсмени.

Інші події